Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetett vetélés, mensi helyett?

Lehetett vetélés, mensi helyett?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk a babával, két terhesség összejött, de nem maradt meg, a 7. hét körül elhaltak.


Az első műtéti befejezés volt, a másodiknál már megindult a vérzés, de ott is műteni kellett, mert nem volt teljes.



Az utolsó ciklusom alatt minden tünetet produkáltam, amit terhesen, nagy reményekkel teszteltem, és negatív lett, három nap múlva is, vagyis a vérzés előtti napon. Ez a ciklus 25. napja volt, tehát még lehet, ki se mutatta volna, ha összejött.


A vérzésem elég furán indult, csak barnázás, pecsételés 3-4 napig (az is inkább csak szex után), aztán erős görcsökkel jött meg, de olyan mértékben, hogy egy óra alatt teljesen átáztam, nem tudtam bemenni dolgozni, az éjszakai betét se tartott ki semeddig se. Ez tartott kb. 8-12 órán keresztül, másnap nem volt ilyen erős, inkább csak darabos. (Bocs, ha undorító, de másképp nem tudom körbeírni.) A második nap végétől megint 3 nap pecsételés, barnázás, elég volt egy tisztasági betét, nulla görcsölés mellett.


Annyira fura volt ez, sosem jártam még így, erős a vérzésem, de nem ennyire, és általában 5-6 napig tart. A vetélésem alakult hasonlóan, tehát erős görcsök, aztán hirtelen elönt a vér, több hullámban erősödik egy napon át, aztán csökken, (műtét), pecsételés pár napig.


Dokit mindenképpen felkeresek, de csak a jövő hétre van időpontom.


Mi a fene lehetett?

Járt valaki hasonlóan?



Ha a vérzésem előtt a teszt negatív, akkor ugye nem lehettem terhes, és nem vetélés volt?



2016. jún. 1. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mensi volt. Mondanám h kémiai terhesség, de a vérzés elõtti nap negatív volt a teszted, tehát nem az volt. Sima mensi.
2016. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, és meg vagyok arról győződve, hogy vetélés volt. Szintén negatív teszt volt a mensi előtti napon. Ez még simán belefér, ha nem valami érzékeny tesztet használtunk. Én szinte éreztem éjjel, hogy elvetéltem, fel is ébredtem a fájdalomra, olyan erős volt.

Utána volt nekem is 8. heti vetélésem, az semmi fájdalommal nem járt, csak vérezni kezdtem erősen. Műtét lett a vége.

Szerintem ebben az esetben nem kell műszeres befejezés, mert még nagyon kicsi volt a terhesség.

2016. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam így nemrég, de nem agyaltam rajta betudtam egy nem szokványos mensinek. A helyzeten hogy nincs baba nem változtat...
2016. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!