Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem és észre sem...

Elvetéltem és észre sem vettem. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap lettünk volna 7 hetesek.. erős havi gorccsel ébredtem,ra pár órára véreztem. Bementünk a sürgősségire de azt mondták h nem aznap ment el a baba,hanem már jóval korábban. De mikor? Max barnáztam pár napig de semmi extra nem volt...
2016. jún. 16. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Hát ezért mondják hogy már a barnázással is orvoshoz kell menni sürgősen.
2016. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez az...a recepción a nő azt mondta a verzesemre h ez normális... persze az orvosok mondták h nem, de olyan ideget belém hozott a nő ,h legszívesebben lefejeltem volna..

Lehet h a barnázás közben ment el?

2016. jún. 16. 08:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A barnázás volt a jele szerintem hogy megindult ki :(

Nagyon sajnálom. Kívánom hogy ez ne forduljon elő soha többé,de ha mégis,ne hagyj rá egy barnázást sem. Igenis vizsgáljanak meg!

2016. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

...:(

Első napom volt meloba, és fél nap munka után elkezdtem barnázni...addig semmi nem volt.. a munka kissé megterhelő volt, a párom is segített benne.. nem gondoltam h emiatt elmehet a baba... akkor ezek után ha pozi lesz a teszt, fekudjek?

Az orvosok azt mondták h teljesen kiment belőlem a baba, most megvan a havim. Mikor probalkozhatunk újra szerintetek?

2016. jún. 16. 09:10
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól megtapad az embrió nem megy el csak úgy. A vetélések leggyakoribb oka a fejlődési rendellenesség, de sokminden lehet még, pl progeszteronhiány.

Sajnálom! Az orvosod kérdezd mikor lehet újra próbálkozni, ha nem kell művi befejezés olyan sok időt nem szoktak mondani, nekem 1 hónap szünet volt, 5 hetesen vetéltem el.

2016. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom h elment a te babád is..

Eddig nekünk mindig az volt a "kihívás" h egyáltalán osszejöjjön a bébi, de úgy látom megtartani mégnehezebb...

2016. jún. 16. 11:42
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Emlekszem rad, te elsz Franciaorszagban, ugye?

Ne haragudj, de ha azt mondtak, hogy a barnazas volt a veteles, a jelenlegi verzes pedig mar az elso mensi veteles utan, akkor biztosan tevedtek.

Kb egy hete irtad ki a kerdest, hogy barnaztal.

A korai veteles sem tortenik meg csupan barnazassal gorcsok nelkul, ott azert minimum egy mensi szeru verzes van es altalaban az eros gorcsoket sem ussza meg az ember.

De olyan meg foleg nem letezik, hogy ra egy hettel mar menstrualj!!!

Az kb 4 het alap hangon, eleve meg elso mensi elott peteeres van, majd azutan kb ket hettel van az elso mensi.


Megvizsgaltak teged egyaltalan? Volt ultrahang?

2016. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az orvosok nem tudták megmondani h mikor mehetett el a baba, csak annyit hogy nem tegnap.leirom a sztorit..

Június 8-ig nem volt semmi gond. Aznap kezdtem egy új munkahelyen,mezogazdaságban,ahol ugye ebédre hazamentunk es akkor már barnáztam. Azonnal felhívtam a dokimat, erre ő azt mondta h nincs baj, míg nem vérzek erősen,ellenkezo esetben kórházba kell menni azonnal. Ekkor úgy ahogy megnyugodtam,viszont én már nem is mentem vissza dolgozni, onnantól fogva itthon vagyok, mert párommal azért nem akartuk megkockáztatni h elmenjen a baba.

No most június 10-én mennem kellett vérre, többek között a hcg-t nézték. Vasárnap, 12-en elmentünk csellengeni,de kb fel óra setalgatas után haza kellett jönni mert eros gorcseim voltak, járkálni sem nagyon bírtam. Véreztem aznap de csak pár pötty volt. Pihenés után a görcs és a vérzés is elállt.

Tegnap, szerdán 15-én sokkal erősebb görcsre ébredtem mint vasárnap volt. Ez a görcs egyre csak erősödött, majd mondhatni megjött a havim. Ekkor már bementünk a sürgősségire, azonnal vért vettek, plussz kikérték a laboratóriumbol a pénteki véreredményem is.

A hcg eredmenyem:

penteken 627 volt

Tegnap, szerdán 80...

Csináltak UH -t, a babának nyoma sem volt...

Amikor barnáztam, semmi görcs nem volt..max nagyon nagyon fáradt voltam,de ezen kívül semmi...ezért nem értem h h lehet ez.. mindenki erős görcsröl ír,mikor elmegy a baba..de nekem pénteken már mikor a vért vették nem volt baba, mert a hcg értéknek kb 40 ezernek kellett volna h legyen...

2016. jún. 16. 13:50
 9/13 A kérdező kommentje:
És igen, én vagyok az aki Franciáo-ban vagyok :)
2016. jún. 16. 13:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elkepzelheto, hogy nagyon hamar elhalt a terhesseg, esetleg csak petezsak volt es meg az is osszeesett. Ilyen esetben nem feltetlen kell orult nagy fajdalomra szamitani.

Ures petezsakkal is meg hetekig lehet huzni ugy, hogy eszre sem veszed, egyaltalan nem biztos, hogy a multkor a munkaban tortent valami, lehet hogy mar joval korabban.

De amiv a progeszteron es a hcg relative magas, addig nem szokott megindulni a veteles, pecsetelgetes elofordulhat, de a veteles akkor indul be igazan, amikor hirtelen lecsokken a progiszint.

Sajnos tudom, en epp most vetelek masodszor, a ketto kozott rengeteg vizsgalaton voltam, sok orvossal beszeltem, sok sztorit elolvastam.

Nekem hetek telnek el a terhesseg elhalasa es a gyenge verzes, majd a valodi veteles megindulasa kozott, ha nem lett volna uh tobbszor, akkor nem is tudnam hogy mikor tortenhetett.


Remelem, hogy ennyivel meguszod es valoban kiurult az elmult napokban a kevesebb verzessel a mehed, de hidd el, hogy ez a jelenlegi verzes meg a veteleshez tartozik (tarthat akar 1-2 hetig is). Ez meg nem mensi.

Jobbulast!

2016. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!