Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehet volt valaki ilyen...

Mi lehet volt valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
5 hetes terhesen elvetéltem oktober 28 án 5 napig vèreztem darabos vérzés volt. Most azt vettem észre hogy a jobb petefészkemnel fáj mikor meg nyomom mikor mozgok nem tudom mitől lehet aggodom valaki volt már ilyen helyzetbe ? Sajnos dokihoz nem tudok most fordulni mert külföldön dolgozom es it az egészség ugy itt bonyolult koszonom a válaszokat!
2016. nov. 16. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Legvalószínűbb, hogy peteérésed van. A missed ab után én is sokkal jobban éreztem, mint előtte.

A ciklusod pedig borulhatott a terhesség és a vetélés miatt.

Én egyelőre nem aggódnék.

Valami kontrollra csak kell menned ott is, majd kérdezz rá a dokinál.

2016. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az volt első terhességem és annyit szeretnék kérdezni hogy október 28 án vèreztem el és mikor várható a kovetkezo ugyan ugy szamoljam mikor meg kellet volna jönni e vagy hogyan szamoljam ?ez után olyan tanacs talán vagyok
2016. nov. 16. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem is voltál orvosnál a vetélés miatt?
2016. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is peteérésre szavazok. Én mindig érzem, de a missed ab utáni első peteérésem annyira fájt, hogy be kellett vegyek bogyót... Még orvoshoz is mentem, mert megijesztett ez a fájdalom, de megerősítette, hogy csak peteérésem van.

Ha mostanság van peteérésed, akkor olyan december eleje felé várhatod a következőt, aztán a többi meg majd kiderül.

2016. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából akkor tudtunk vetèlèsrol mikor furan jott meg a menszeszem ugyan 5 nap volt stb csak nem olyan volt mint szokott igy mikor el múlt csináltam egy clear blue digitális tesztet es az mutatja hogy egy két hete volt az incidens szóval nem voltam dokinál mert gondoltam teljesen ki ürült es egy dokit is fel hivtam ott hol hogy mi történt és azt mondta hogy nem tartott sokáig a vérzés és ha olyan volt amilyenek kellet lennie akkor nem lessz gond de most szabadságon van és nem tudom el érni szóval
2016. nov. 17. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!