Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5. héten barnázás. Tuti a...

5. héten barnázás. Tuti a vetélés?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem, de azonnal menni kell az ügyeletre, mert nagyon sok oka lehet a vérzésnek.
2016. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Sok oka lehet, nekem is volt. Holnap menj el vele orvoshoz (éppen ma is elmehetsz, de amikor én mentem ezzel az ügyeletre, kiröhögtek és hazazavartak), ha rendes az orvos, ad rá valamit.
2016. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én is barnaztam 5 hetesen. Szigorú 2het fekves volt előírva. Gyógyszert nem kaptam. Ez a barnazas nalam azt jelentette,hogy heti 2x volt valami a wc papíron,de a 9. Heten hirtelen elmult. Azota se tért vissza.szepen fejlődik a pici. Most megyek 12 hetes uh-ra, nagy az izgalom😊
2016. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Én a 8.héten barnáztam kb 2 csepp volt a WCpapíron. A dokim írt fel progeszteront és Rutascorbint a biztonság kedvéért. Semmi bajunk már 20 hetes pocaklakó ☺
2016. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem,nem biztos!

De feltétlenül menj ügyeletre,mert akár vetélés is lehet belőle!

Remélem minden rendben lesz!;)

2016. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Nekem 6 hetesen volt azonnal hívtam dokim 1 óra múlva már vizsgált, UH-n minden rendben volt de írt fel progeszteront, másnapra elvágták és semmi gond nem volt.

Azonnal menni kell. Több oka lehet de ezt csak orvos tudhatja megmondani vagy még ő sem.

2016. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem feltetlen veteles. De nezesd meg mindenkepp!

Nekem 6hetesen volt eloszor barnazas-szex utan masnap,de minden ok volt. Vert a pici szive. Azert kaptam 2x1 ultrot+szex tilalom.

Aztan 9hetesen ujra barnaztam-mensisen gorcsoltem is hozza egyre jobban,missed ab-ezutan eros suru piros,darabos verzesre valtott-> mutet.

De sokan barnaznak terhesseg alatt es egeszseges babyjuk szuletik.Egy ismerosom 5honapig menstrualt 15eves a fia makkegeszseges;) Szurkolok,hogy Te is igy legyel.

2016. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam orvosnál UH-n megállapították hogy minden rendben a babával és 5-6 hetes vagyok. 2 hét múlva kell mennem újra vizsgálatra.:)
2016. nov. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!