Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontan veteles utan hanyadik...

Spontan veteles utan hanyadik honapban maradtatok terhesen ujra?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3 hónap kihagyás után kezdtünk próbálkozni, majd ezt követően a 6. hónapban lettem terhes. Pontosan egy év múlva nagyjából pár napos eltéréssel fogant a baba. Kívánok sok sikert! 14hkm
2017. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
koszonom ! ha nem varom meg az 1 ciklust sem , akkor baj lesz ? ? ugy erzem felvagyok keszulve ra
2017. febr. 20. 11:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit mondott a dokid, de azért ne kockáztass, mert ha a méhfalad még nem gyógyult be teljesen, nehogy újra vetélés legyen a vége! Szerintem várj! De ez csak az én véleményem. Sok sikert! :-)
2017. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ilyenkor nyitva van a mehszaj ? ? es amiatt nem szabad? 1 ciklust mondott varjunk de nem mondta hogy nem szeretkezhetunk , csak hogy vedekezzunk
2017. febr. 20. 12:50
 15/16 anonim ***** válasza:

A mehedben van egy seb, ahol az embrio/petezsak megtapadt.

Plusz ugye az egesz mehnyalkahartya levalik, kiurul, mint mensikor.

De ha az a seb elfertozodik, akkor hosszabb tavu kovetkezmenyei lehetnek.

Amig verzel, addig egyaltalan nem szexelhetsz, ha elmult, akkor rajtad mulik, hogy vedekezel-e az elso mensiig.

Nem ajanlott teherbeesni ilyen hamar, minimum egy honap kihagyast javasolnak, hogy regeneralodj a veteles utan.

A mehszaj nyitottsaganak ehhez nincs koze, hiszen az sohasem zar teljesen, mert akkor pl nem tudna a folyas kifolyni, ovukor es mensikor pedig alapban nyitottabb, mint a ciklus tobbi reszeben.

Veteleskor szinten kinyilik, de utana nagyon hamar visszamegy a normal allapotra.

2017. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ertem ... :) na jo koszonom akkor a valaszokat ,mar csak abban remenykedem hogy ujra osszejon nekunk is
2017. febr. 20. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!