Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 27 hetes terhes vagyok de a...

27 hetes terhes vagyok de a kicsi keveset mozog, mennyit kellene?

Figyelt kérdés
Este mikor lefekszem akkor is ha ingerlem mozog de épp csak . Előtte rengeteget jobban mozgot
2017. febr. 20. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy mennyit kellene. Az a baj, ha egyáltalán nem mozog. Nem írtad mióta változott a mozgása, de nem egyformák bizonyos időszakok, pl front is képes befolyásolni meg nekünk sincs mindig ugyanolyan kedvünk. Idővel a helye is egyre kevesebb és nincs annyi tere ficánkolni stb, szóval ez nem ilyen egyszerű dolog, hogy ennyit meg annyit kellene.
2017. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni! Természetes, hogy nem mozog már annyit.

Egyre kevesebb a helye. Sokat alszik, hiszen nő.

A lényeg az, hogy érezd minden nap! Baj akkor van, ha nem érzed egyáltalán.

2017. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem m9ndig azt mondta az orvos ha változik a mozgás azonnal szóljak, jobb ránézni.

Így is lett, 30 hetesen csak ingerlésre

(hangos zene, csoki stb) reagált, sürgősségi császár lett a vége, magára tekerte a köldökzsinórt.

2017. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!