Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mivan akkor ha progeszteronnal...

Mivan akkor ha progeszteronnal is elvetélek?

Figyelt kérdés

Tuszorepedes utántól szedtem de igyis elhalt a baba méretek alapján 4+6 körül halt el ,5+5 nél vettuk észre az első vizsgálaton de a doki mondta várjunk mi lesz , 2 napra rá kezdtem verezni. 4+3 tól barnáztam néha-néha.

Ha elhalt a magzat akkor lehet h nem nálam volt a baj hanem nem.lett volna egészséges?

Elso baba lett volna? 11hónapja vártuk.

Vetélésem sosem volt.

Lehet h nem csak a progimmal van baj? Vagy a páromnál van gond?

Tovabb próbálkozhatunk csak 1 ciklust kell kivárni. Erdemes valamilyen vizsgálatot kérni spermavizsg. Kívül?

Koszonom szepen!


2017. máj. 4. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Korai veteles egy termeszetes szelekcio

Egeszseges magzat megmarad beteg hibas elmegy.

Ez igy van kitalalva

Hiaba tomod magad gyogyszerrel semmit nem segit.

Nem tudod befolyasolni a magzat fejlodeset

Gyogyszer agynyugalom felesleges.

Legkozelebb megmarad

2017. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Szia. Ha csak egyszer fordult elő, akkor próbálkozzatok tovább, nem kell vizsgalat. Ez nagyon nagyon gyakori dolog sajnos. Ha mégegyszer előfordulna akkor kezdjetek el a vizsgalatokat. Hormonok, pajzsmirigy, inzulinrezisztencia, véralvadás, kromoszómavizsgalat, immunológia, méhtükrözés, párodnak spermavizsgalat, kromoszóma es bakterológiai vizsgalat. Nekem most volt a második elhalt terhességem, és most vizsgalgatnak.
2017. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Igyál fagyöngyteát. Akkor nem vetélsz el. Maria Treben könyvében olvastam.
2017. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Vagy a baba nem volt egészséges, vagy neked van más bajod.


Lehet ez egy kivételes alkalom volt, lehet tényleg van más baj. Igazából ezért is hülyeség nyomni a progeszteront agyba-főbe, mert ha egyáltalán megnéznék, hogy mégis mi okozhatja a vetélést a nőnél és kiderítenék, akkor esetleg jobb esélyekkel indulna neki az illető egy újabb terhességnek, mint, hogy adunk neki progeszteront, mert olcsó és hátha jót tesz neki. Vagy semmit se ér. De ki nem szarja le?


Egyik rokonomnak ciszta volt az agyalapi mirigyén, ami miatt a prolaktinjával voltak gondok. És nem egyszer vetélt el miatta. Ha nem lett volna eü-s a családtagjában, aki bacogatja, akkor valószínűleg még több babát is elvetél, mert az orvos ágynyugalmat rendelt csak neki meg progeszteront, hogy majd az megoldja. Hát nem oldotta meg, mert egyáltalán nem is az volt a baj. A ciszta problémát megoldották és hoppá megint elsőre teherbe esett és meg is maradt a baba.


Ha nem kifejezetten progeszteron hiányod van, akkor semmit sem ér, csak adják, mert szokás, meg megnyugtatja a nőket vagy nem tudom. Itt is mindig írják mindenkinek, hogy juuuuj kérjél progit azonnal... Aztán ezer más bajod is lehet + az is lehet, hogy neked a világon semmi bajod se volt, de pont szerencsétlenül jött össze, mert úgy sikerült a baba, hogy lett volna valami baja, ami miatt nem tudott tovább fejlődni és elment.

2017. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hormonvizsgálatom volt és csak progeszteronhianyom van más nem hibádzik. Koszonom a sok ertelmes választ!:)

Azert irtam ki a kerdesr mert vki szerint velem vagy parlommal van baj

Ez.volt az elso ilyen

2017. máj. 5. 08:08
 6/14 A kérdező kommentje:
Párom úgy dontott spermavizsgálatra megy,hátha a spermáival van valami!
2017. máj. 5. 08:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem biztos h kibirnánk ezt mégegyszer..:(
2017. máj. 5. 09:29
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Én is ezt mondtam az első után...mégis kibírtam a másodikat...mindent ki lehet bírni és nem szabad soha feladni!! Sok sikert!!!
2017. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom hisz itt várja a gyerekszoba amit szuleinktol kaptunk nászajandékba!:(

Kihagyunk egy hónapot es aztan felállunk es folytatjuk. Koszonom.♡

2017. máj. 14. 09:55
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

A lelkesedésed nekem is erőt ad, köszönöm!

Utolsó voltam

2017. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!