Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mivan akkor ha progeszteronnal...

Mivan akkor ha progeszteronnal is elvetélek?

Figyelt kérdés

Tuszorepedes utántól szedtem de igyis elhalt a baba méretek alapján 4+6 körül halt el ,5+5 nél vettuk észre az első vizsgálaton de a doki mondta várjunk mi lesz , 2 napra rá kezdtem verezni. 4+3 tól barnáztam néha-néha.

Ha elhalt a magzat akkor lehet h nem nálam volt a baj hanem nem.lett volna egészséges?

Elso baba lett volna? 11hónapja vártuk.

Vetélésem sosem volt.

Lehet h nem csak a progimmal van baj? Vagy a páromnál van gond?

Tovabb próbálkozhatunk csak 1 ciklust kell kivárni. Erdemes valamilyen vizsgálatot kérni spermavizsg. Kívül?

Koszonom szepen!


2017. máj. 4. 22:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon orulok. Irj majd folyamatosan h miujsag

:)

En ma kaptam egy eleg rossz rakszures eredmenyt de hnap atbeszeljuk az orvosommal h merre tovabb , helytehozhato♡♡♡ mindenkinek drukkolok

2017. máj. 16. 21:38
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Remélem lesz megoldás!!

Olyan pozitív vagy, nagyon jó dolog. Belőlem ez hiányzik. Beadtam az önéletrajzaim, de nem túl lelkesen, igazából szeretnék tesót, de nagyon félek az első hetektől...

2017. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia. Orulok h irsz. :) muszaj pozitivnak lenni. Próbáld ki Te is , beválik. Lass csodat helyrejottem es mutet se kell kitisztultam . Voltan kontrollon és pém is van csak 5 nappal kesobb.😊😊
2017. máj. 23. 11:56
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy vagy?
2017. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!