Még ma menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam 13 hetes terhes. Ma reggel (vasárnap) erős alhasi görcsökre ébredtem, és véreztem is. Tudtam,hogy baj van. Azt hiszem,minden távozott,de nagyon vérzem. Gondolom, ez normális. A kérdésem az lenne,hogy menjek e ügyeletre,vagy várjam meg a hétfő reggelt. Nincs lázam,és a hasam sem görcsöl már.
2017. máj. 21. 10:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
55%
Azonnal orvoshoz kellett volna menned! Várandósan a vérzés egyáltalán nem normális!!!! Ennyire buta vagy?? (és még szépen fogalmaztam)
2017. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok buta, sem felelőtlen, csak kétségbeesett! Egyszerűen megijedtem, és nem tudtam racionálisan gondolkodni! A fenébe is, elveszítettem a kisbabámat! Megtettem mindent, amit az orvosok kértek, nem emeltem, nem nyújtózkodtam, szedtem a vitamint, a folsavat, csak megerősítésre volt szükségem. Bocsánat, ha ezzel bárkit megsértettem, vagy felháborítottam! Egyszerűen féltem, hogy mi lesz a korházban, tudtam, hogy megvizsgálnak, és aztán? Pontosan azt éltem át, amitől rettegtem. A műtősnő lekezelő volt, azt gondolta, azért mert diplomája van, ő szarta a spanyol viaszt. Megaláztak, de én csak feküdtem kikötözött kezekkel, lábakkal és zokogtam. Meghalt a kisbabám, de ez a tény senkit nem érdekelt, csak számon kérték, miért nem hoztam be? Felelőtlen lennék? Sohasem cigarettáztam, nem iszom alkoholt, nem drogozom. Más, akinek vannak káros szenvedélyei egészséges gyermeket szül! Ő nem felelőtlen, de én igen?! Könnyű ítélkezni valaki felett, aki bepánikol, és próbál tanácsot kérni, hogy más mit tenne. A kisbabám meghalt, és én csak ürességet érzek! Mindennél jobban vágytam arra, hogy anya legyek, a barátok azt mondják, ne aggódjak, lehet még gyermekem, de ezt a babát senki nem hozhatja vissza, és nem lehet pótolni egy másikkal. Igen, tudom, hogy lesz majd másik, és mindennél jobban fogom szeretni. De mi van, ha őt is elveszítem? A kilenc hónapnak a boldog gyermekvárásról kéne szólnia, nem az állandó aggódásról, hogy bármikor történhet valami velem vagy a picivel. Még egy vetélést nem akarok átélni!
2017. máj. 25. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!