Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pozitiv terhességi tesztem...

Erika 1205 kérdése:

Pozitiv terhességi tesztem lett, voltam orvosnál s azt mondta hogy valószinű nem él a terhesség. A hányingeren kivül minden tünetem meg maradt.2 nap mulva kell vissza mennem ismét. Elkebzelhető hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Annal pontpsabbat senki nem mond interneten keresztul mint a konkretan megvizsgalo orvos! Semmi de semmi reszletet nem irtal, hogyan tudna barki valaszolni?

Megvizsgalt az orvos?

Mit latott, mit mondott ra?

Mikor kene megjonnie?

Mikor volt az utolso verzes elso napja?

2017. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már nem él? Még nem él? Tehát utolsó mesu?
2017. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Április 8-àn volt az utolsó mensesem.az orvos semmi konkrét dolgot nem mondott,csak hogy látja a terhességet,de szerinte nem él.a papiromra ezt irtàk:5x9,3mm petezsák,benne szikhólyag látható,embriocsomó sejthető.
2017. máj. 30. 12:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De en nem ertelek...meg sem kerdezted miert gondolja? Ugy voltal vele hogy mindegy majd megkerdezed a netezoket?

Egy szot sem beszeltel az orvossal hogy mibol allapitotta meg?

2017. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bar ha aprilis 8-an volt utolso verzes, akkor mar tobb, mint 7 hetes a terhesseg es kellett volna lennie szivhangnak. Kiveve, ha kesobb fogant mint kozepido....szoval meg en nem vennem biztosra, de majd a kovetkezo vizsgalatnal tobbet tudsz meg. Kerdezz, kerdezz, kerdezz, az orvost aki vizsgal!
2017. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Simán foganhatott később, így lehet, hogy pont annyit látott, amennyit kell. Mikor lett pozi a teszt. Szerintem a két nap múlva még korán lesz...
2017. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én babámnak nyolc hetesen lett szívhangja. Még nem venném biztosra, így főleg,hogy nem is tudod,miért mondta.
2017. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerdezted, miert? Marmint mondta, hogy "szerintem nem el."

Te meg erre: "hat jo" es hazajottel? Valamit csak mondott...konnyebb lenne ugy talalgatni.

2017. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt szét szednétek,de kérdeztem,s annyit mondott hogy túl zavaros a kép,semmi jele annak hogy élő terhesség lenne.azért is kell várnunk hogy 1 hét allatt nővöget e .semmit nem akart mondani addig mig nem lát tisztán.ha ott maradok akkor sem mondott volna többet...vasárnap volt 1 hete hogy tesztet csináltam.de köszönöm a válaszokat,2 nap mulva már többet fogok tudni!
2017. máj. 30. 13:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Kitartást...bízom benne hogy minden rendben lesz.

Vigyázz addig magadra s ne idegeskedj. Változtatni csak rossz iranyba tudsz ebben az esetben.

Majd írj

2017. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!