Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normalis ha 1 honap a veteles...

Normalis ha 1 honap a veteles utan meg mindig rosszkedvem van, remalnaim vannak, es nem kivanom a szexet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Végülis meghalt a gyereked, mi ebben a meglepő?
2017. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenki nyaggst hogy ez mar nem normslis viselkedes. Menjek pszichlogushoz 😕😢 de ertsek mar meg h jol vagyok,csak meg ido kell .
2017. jún. 10. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt szerintem az sem mindegy mekkora babát vesztettél el.
2017. jún. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem vagy jól, a rosszkedv oké, a rémálmok nem igazán, illetőleg az intimitás (szex) elutasítása sem (ennyi idő után).

Hány hetes voltál és elment magától vagy műteni is kellett?

2017. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
8 honapos voltam. Nagyon vartuk a babat ,nem volt semmi bajom csak este elkezdett fajni a hasam es vereztem . Mentot hivtunk ok azt hittek hogy kora szules lesz . De sajnos nem. Be vittek a korhazba megvizsgaltak ,ultrahang stb... es kozoltek h a baba nem el.... 😢 borzaszto volt . Sokat sirtam beakartsk utaltatni a pszichiatriara ezt feldolgozni de nem fogadtam el. Es most se vagyok jol. De gyogyszerekt nemakarok.
2017. jún. 11. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így szerintem érthető.De akkor ez nem vetélés volt,hanem halva szülés.Keress fel egy szakembert,aki segít feldolgozni a történteket.
2017. jún. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt! Teljesen normális szerintem egy hónap után amit érzel. Ha nem akarsz pszichológushoz menni, esetleg facebookon van az amgyalok szülei csoport, nézd meg. Sok erőt és kitartást kívánok!
2017. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen nagy veszteség ért.

Hát, szexet szülés után csak 6 hét illetve, ha a kontroll vizsgálat után a doki szabad utat enged szokták javasolni. Lelkileg pedig elhiszem, hogy nem vagy még kész rá.

A rémálmokon se csodálkozom. Hatalmas trauma ért.

Ennek ellenére igaza van a családodnak. Lehet, jó lenne egy pszichológussal beszélgetni és ha szükség van rá, nyugodtan szedhetsz gyógyszert is átmenetileg. Mondom én, aki tényleg csak indokolt esetben szed gyógyszert.

A nyaggatás viszont nem tesz neked jót. Jobb lenne, ha a férjed vagy anyukád elkísérne, ha neked nehézedre esik egyedül elmenni. Kérd a segítségüket.

Mielőbbi jobbulást.

2017. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak, hogy meggyászold a babát, egy hónap erre szerintem nem elég. A családodnak is el kellene ezt fogadni.
2017. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!