Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne pszichiáternőmt...

Hogyan lehetne pszichiáternőmtől antidepresszánst kérnem? Rosszkedvem van meg feszült vagyok és kéne.

Figyelt kérdés

Tehát most vagyok 22 éves és három évig szedtem egy antidepresszánst. A dokinőm szerint nem volt már rá szükségem és abbahagytam. Fél éve csak alkalmanként dobok be 1-2 frontint és ennyi. De nagyon hiányzik valami szer mert állandóan feszült, ideges fáradt és rosszkedvű vagyok. Sokat alszok és zsibbad mindenem ezen felül izömgörcsök, izom-izületi panaszok, fefjájásos szédüléses rohamok is kínoznak amiket az orvosok szomatoform zavarnak tudnak be. Már van három karton leletem de senki nem tudja mi a bajom. Pszichiáternő meg nem akar felírni gyógyszert. Akkor kérdem én (pszichomtól már kérdeztem de nem válaszolt) ha se lelki se testi bajom nincs orvosok szerint akkor mitől szenvedek ennyire nagyon???!!


Szóval megyek hozzá és mit mondjak hogy megfelelő gyógyszerrel lásson el amitől jól tudnám magam érezni? Senkinek nem kívánok ennyi és nagy szenvedést mint amivel engem ver az élet!



2015. nov. 15. 23:09
 1/1 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Ha három éve bejött az antidepresszáns, és jól voltál tőle, akkor most miért nem akar felírni neked. Hiszen az a cél, hogy jól érezd magad. Milyen gyógyszert szedtél? Volt mellékhatása? Én escitilt szedek, most 8. hete. De nem érzem magam tökéletesen, csak jobban. Majd most kell visszamennem a dokihoz, hogy mi legyen.
2015. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!