Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhen kívüli terhesség?

Méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,hogy ennek az esélye 0,8-1%,tehát elég alacsony.Megis annyian írják hogy volt ebben részük.Akkor nagyobb az esélye a méhen kívüli terhességnek,mint ahogy írják?Akinek volt annak előtte volt valamilyen betegsége?(petevezetek probléma,spirált használt vagy egyéb)
2017. aug. 10. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól h itt leirja az a keves százalék gondolj bele, a mehenkivulis dolgokhoz az a sok ezer emberke nem ir akinek nem volt

És mennyien vannak a világban akik nincsenek fent az oldalon

En szo szerint senkit nem ismerek, akinek ilyen volt

2017. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A vetélésnek is 6% az esélye ezt mégiy tobbnek erzem az oldalon. De ez semmit sem jelent
2017. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A problémamentesek nem írnak arról, hogy nekik nem méhenkívüli a terhességük, illetve itt a kérdéseknél is sokszor csak gyanakszik erre a kérdezö - és a legtöbb eetben csak vaklárma.
2017. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azért olvashatsz itt többször erröl, mert az ír, aki arra gondol, neki lehet méhet kivül terhessége, vagy akinek emiatt valami gondja van utána - akinek rendben megy minden, az nem kerül fel az oldalra.


Emellett én 60 évesen egyetlen egy nöt ismerek, akinek volt méhen kivüli terhessége, viszont neki egymás után kétszer - ez meg olyan ritka, hogy gyakorlatilag lehetetlen lenne.

2017. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tegnap keveredtem ezekhez a kérdésekhez véletlenül,mert kb 6 hetes terhes lehetek,és tegnap volt két csepp barna folyásom,azóta sem volt,és megijedtem hogy esetleg méhen kívüli miatt van.Orvoshoz sajnos csak jövő héten tudok menni,nem vagyok otthon.
2017. aug. 10. 08:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A méhen kivüli terhesség késöbb szokott észrevehetö lenni, emellett nem pár csepp vérzéssel jár.


Ne idegeskedj,inkább örülj a babának!


Minden jót!

2017. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok.Szívem szerint most befejezném a nyársalást és haza mennék,ultrahangra.bár tegnap a nagy melegben túráztunk,megerőltettem magam,lehet attól volt este ez a pár csepp vizesbarna folyás.Mehenkivuli terhességem nem volt még,két hónapja voltam orvosnál minden rendben volt.
2017. aug. 10. 08:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen es 7 hetesen is barnaztam 1x -1× de egyérteműen néhen belül van😊


9hkm

2017. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes terhes vagy, ha 2 hónapja voltál orvosnál? Amúgy terhesség alatt nem jó sem a barkázás, sem a vérzés. Nyaralás alatt is el lehet menni az ügyeletes nőgyógyászatra.
2017. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok újra. Nekem volt méhen kívüli terhességem, gyógyszer melett fogant. Brutális görcseim voltak, akkor vették észre pénteken délután. Hétfőn műtöttek volna, de elment magától nagy mennyiségű vérzéssel.
2017. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!