Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyire baj ha abortusz utan...

Brigus18 kérdése:

Mennyire baj ha abortusz utan ra 2napra kozosultem? Normalis valaszokat varok

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 01:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Látom nem sokat tanultál a leckéből:D
2017. aug. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Jó kis méhgyulladást szedhetsz össze,esetleg fertőzést.Úgy tudom akkor is 6.hetet kell várni az együttléttel,ha abortusz volt(nekem missed ab után mondtak 6 hetet).De ha ezt vállalod,akkor is kell védekezni,mert azért lesz peteérésed...
2017. aug. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Mivel, attól függ. ..amúgy semmi baj, max. méhfertőzés, nem lehet gyereked, meg ilyen nyalánkságok. De ki nem szarja le nem igaz majd mész másik ab-ra max. a gyerek kipotyog belőled öthónapos terhesen ti nóóóórmálisak vagytok könyörgöm még vérzel a pasira vagyok zabos ..
2017. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Amerigo49 ***** válasza:
69%

Nem akarlak lehülyézni, de majdnem...!


Abortusznál nem éppen vékonyka eszközöket vezetnek fel a méhbe. A méhnyakat alaposan kitágítják a művelet során. Apróbb, kidörzsöléses hámsérülések is elő fordulhatnak.

A méhnek össze kell húzódnia, a méhszájnak újra be kell záródnia. Ez egyénektől is függő időbe telik.

Az orvos biztosan és VILÁGOSAN megmondta, hogy mennyi ideig tartózkodj a külső behatásoktól és a nemi élettől. Ilyenkor még strandra/Balatonra menni sem ajánlott.


Durva és akár egy egész életre kiható, akár meddőséget is okozó fertőzéseket szedhetsz össze!

TARTSD BE AZ ORVOSI UTASÍTÁSOKAT A SAJÁT ÉRDEKEDBEN!

2017. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 p.szabina1223 ***** válasza:
73%
Eléggé nagy. Műtéted volt,4-6 hétig legalább nem élhetnél nemi életet, az orvos nem viccből mondja ezt. Nem bántani akarlak, de ez felelőtlenség volt, hihetetlen, hogy "nem bírsz magaddal". Remélem, legalább védekeztél, hogy elkerüld az újabb abortuszt. Bocs, ha kemény voltam, nem akartalak megsérteni, de kicsit figyelhetnél a saját egészségedre is, a párod meg - ha ő erőltette - elég önző alak.
2017. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__8783..


aki még nem olvasta az előzményeket :/ Ezek után nincs több kérdés szerintem..."nem semmi"kategória abszolút győztese.

2017. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
90%
Nem hiszem el hogy nem birtál volna várni. Szerintem nem vagyunk állatok.
2017. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi semmi bajod nem lesz a sajat parodtol ra immunis vagy.

De ennyire surgos volt ?

Addig kell hivatalosan varni amig verzel kb 10 nap

2017. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Amerigo49 ***** válasza:
82%

"Nyugi semmi bajod nem lesz a sajat parodtol ra immunis vagy."


Nos, ez nagy tévedés!

A sebfertőzés az sebfertőzés, a bakteriális fertőzés is fertőzés, akárkitől jön.

Ilyenkor lehetőleg a legsterilebb hüvelyen belüli környezetre van szükség, amíg az orvos tanácsolta.

A méhen belüli, a méhszájon és hüvelyen belüli sérült nyálkahártyának egészségesen helyre kell állnia.


Ne zavard meg ezt a folyamatot türelmetlen szexeléssel, a saját érdekedben!

2017. aug. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem már rögtön kaparás után kurattad magad a dokival? Ejnye
2017. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!