Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az lenne hogy ez hogy lehet?...

Eperke17 kérdése:

Az lenne hogy ez hogy lehet? Három pozitív teszt de uh, n semmi nem látszot szeptember 25 utolsó menstruáció

Figyelt kérdés

U.M:09.25 Grav ?

Fundus haránt 54x45mm

Endometrium 9mm grav-ra utaló jel nincs

Mko-i ov norm nagyságú és szervezetű ,Dg:Am.sec

Jav:Am esetén egy hónap múlva kontroll


2017. nov. 9. 18:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Értem,bár kicsit furcsa hogy lassan két hónapja nem volt meg és mégse látni semmit. Hüvelyi vagy hasi uh volt?
2017. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hüvelyi volt de nem is értem egyre halványabak a tesztek és vér szövet darab volt a vizeletembe és görcsölök is hogyan kezdödik a méhen kivüli terheség ?
2017. nov. 19. 00:38
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez korai vetélés, de az esetleges méhen kívüli terhesség miatt menj orvoshoz minél előbb.
2017. nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Mára már erősebb lett a vérzés és sötétebb is, nyákos és máj foltos darabkák vanak bene ,minél hamarabb megyek orvoshoz anyira elkeseredtem 3 év próbálkozás után valami el kezdőd öt de vége is lett 😫
2017. nov. 19. 11:43
 25/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így alakult. :(
2017. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtatok és reménykedettek velem ,a férjemet is meg viselte ez az egész de probálok nyugodt maradni pedig a szívem szakad meg hogy nem lesz babánk ,már sírni sem tudok de egy biztos hogy nem értem meg hogy akik akarják a babát azoknak nem jön ösze mások pedig veszélynek teszik ki a gyermeküket és a várondoság során is dohányoznak isznak erkölcstelen dolgot csinálnak és még is nekik sikerül elnézést hogy igy írok de ma beszéltem egy szomszédomal és ő is terhes fe nem akarja a babát de azt hozá tete hogy muszáj mert akkor visza kell fizetni a csokot remélem hogy minden ilyen helyzetben lévő ember társamnak sikerül egyszer a baba én már nem tudom lehet meg probálom a clostit hátha segit 😞
2017. nov. 19. 16:42
 27/28 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom miről beszélsz. :( Mi is 3 éve akarunk babát... Én a clostytól teherbe esek,(szerintem próbáld meg) de sajnos mindig elvetélek. Persze nem a gyógyszertől, majd megyünk kivizsgálásokra :(
2017. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon akkor úgy látom hogy egy cipőben evezünk sajnos ilyen az élet, nem tudom még nem próbáltam ezt a gyógyszert megpróbálom Rávenni a dokit hogy írja fel nekem,de nem tudom mit mondjak neki mert itt eléggé elavultak az orvosok csak fől írja, kitartást szorítok neked remélem babásak leszünk 🐣
2017. nov. 19. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!