Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az lenne hogy ez hogy lehet?...

Eperke17 kérdése:

Az lenne hogy ez hogy lehet? Három pozitív teszt de uh, n semmi nem látszot szeptember 25 utolsó menstruáció

Figyelt kérdés

U.M:09.25 Grav ?

Fundus haránt 54x45mm

Endometrium 9mm grav-ra utaló jel nincs

Mko-i ov norm nagyságú és szervezetű ,Dg:Am.sec

Jav:Am esetén egy hónap múlva kontroll


2017. nov. 9. 18:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy el vagy keseredve, sajnos tudom milyen. :( Én úgy gondolom, hogy mind addig amíg nem vérzel addig reménykedhetsz. Remélem, hogy ott lesz a picike :)
2017. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos mi lesz belőle nagyon szeretnénk a babát de el vagyok keseredve
2017. nov. 12. 13:50
 13/28 anonim ***** válasza:
Elhiszem, és kitartást. Mikor mész vissza a dokihoz?
2017. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mit jelez a tejszerű testápolos folyás de csak wc -papiron?
2017. nov. 13. 20:40
 15/28 A kérdező kommentje:
Segitség a leirtak alapján még semit nem mondtak csak hogy majd menyek visza nem értem kettő pozitív teszt mára már -negatív lett azota sem jött meg krémes folyásom van de csak akkor ha törlöm magam fájnak a melleim sokat pisilek ég a gyomrom szédülök és néha olyan erösen fáj a hátam hogy feküdni sem tudok a hasam domborodik vagyis puffad de inkább feszül mára már étvagyam nincsen mi bajom van istenem már anyi orvosal beszéltem de semi jót nem mondanak csak hogy majd menyek visza kedden megyek uh-ra irjatok légyszíves szerintem méhen kivüli lesz 😞
2017. nov. 17. 22:04
 16/28 anonim ***** válasza:
Magánorvosnál voltál? A doki mondta vagy te gondolod hogy méhen kívüli? Én nem gondolnám hogy méhen kívüli, de sajnos fogalmam sincs hogy mi lehet nálad. Nekem tavaly volt olyan, hogy halvány pozitív tesztem volt majd pár napra rá semmit se erősödött, utána negatív lett és megjött. Sajnos nem tapadt meg.
2017. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Szia a magán doki mondta hogy lehet méhen kivüli is de azt is mondta hogy lehet rendes terheség is csak kevés a hcg nem tudom és már nem is értem ,ez lenne az első babánk 😞
2017. nov. 17. 22:42
 18/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem kettő pozitív teszt hanem három és lily teszt halvány movo romed erős csíkos a clearblue is erős csíkos ezért nem értem 😞
2017. nov. 17. 22:44
 19/28 anonim ***** válasza:
És mást nem mondott az orvos? Furcsa, hogy ennyi idő után se lát semmit uh-n.
2017. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta későn történt a fogantatás vagyis olyan 3 és félhetes lehetek de ez novemb 9-én volt azóta kb 5+fél nek kellene lennem nem küldöt vérvétere csak anyit mondot hogy vastag méhnyálkahártya de hát a 9mm az nem kevés ez volt a ciklus 20-napján már várom a keddet hogy kiderüljön minden
2017. nov. 17. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!