Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek volt már missed ab ja?...

Kinek volt már missed ab ja? Hogyan tettéket túl magatokat rajta? Utána sikeres terhesség jön letre?

Figyelt kérdés

10hetesen halt el a babam!

Nemtudok rajta túllepni,nagyon nehez!

Csak azt a kepet látom,hogy ott fekszik mozdulatlanul,nagyon sokat gondolok ra nagyon sokat vagyok magam alatt!!

Annyira vagytunk egy babara a parommal!

Az orvosom szerint 1menstruacuot varjunk meg es újra tudunk probalkozni!

De nagyon félek,hogy ugyan ugy elvesztem a babam!

Még egyett nem élnék túl.

Rettenetesen megviselt.

1honapja történt,de nemtudok meg továbblépni


2017. nov. 14. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

10+4 hetesen elhalt a baba én sem tudom elfelejteni ahogy ott mozdulatlanul volt a hasamban. 6 évet vártunk rá! Annyi megpróbáltatás volt műtét stb....és angyalka lett.

Először pár hétig sírtam folyton magam alatt voltam sőt még az orvos is mondta meg akikel beszéltem hogy nem lehet több babám mert van sajnos betegségek...nem ecsetelem.aztán fel borult a hormon Labor kelett amire azt mondta a doki klimax 38 évesen. Elmúlt egy hónap de halisten újabb labor és hejre jött. Igaz hogy már második hónapja nem jött meg és negatív a tesztem és két hetente jarok nőgyógyász hoz de nem adom fel pedig aztán nálam minden össze jött! Sird ki magad ahogy jól esik aztán enged el! Hogy tudjon jönni az újabb baba. Én sem felejtem el soha de elengedem.muszáj az újnak helyet adni.

2017. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a veszteségedet és együtt érzek!Sajnos elég gyakori ez a dolog,úgy mondják ,hogy az anyasàghoz hozzàtartozik.Nekem egy volt,utànna simàn teherbe estem és született egy kislànyom.Szóval,hidd el te is Anyuka leszel hamarosan.Tudom,hogy nehéz,de túl leszel rajta.Igyekezz feldolgozni a veszteséget.Beszêlj róla,kérdezz,keress sorstàrsakat,bàrmi ami neked segít.Kitartàs.
2017. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónap szünetet javasoltak, ennél hamarabb lelkileg sem bírtam volna újra próbálkozni. Fél évet vártunk, mert egy műtétem is volt közben. Fél év próbálkozás után sikerült újra teherbe esnem, a pozitív tesztig sírtam, utána izgultam, hogy minden rendben legyen a babával.

Nemsokára megszületik.


Nagyon nehéz volt túltennem magam a dolgon, néha megnyugtatott az a gondolat, hogy nagy eséllyel beteg lett volna ezért ment el.

2017. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehezen viseltem. Pedig mi szívhangot sem hallhattunk. 5+osan elhalt terhesseget állapitottak meg. De nem felelt meg annyinak sem és már napok óta barnáztam. Abba kellett hagynom a progeszteront azonnal megjott.. szerencsere mutet nem kellett! Hcgm 130ml/U volt pont uh napjam kaptam meg az eredményt.:(

Azonnal próbálkozhattunk vna de nekem kellett 1 ciklus. Clostit sem szedtem bánatomban.:/

Aztan az elso probalkozos ciklusban juniusban sikerult. Aprilis elejem veteltem.

Azota minden rendben de sokaig es neha mai napig rettegek.

9.hetig barnázgattam , de a sok fekves es normalis magmezium (nem magne b6 pl..) meg 3x1 utro segített!!

Paramami vagyok kicsit.. a 12.hetig 4 uhra mentem el!

4hetesen h adjon progit, aztan 6hetesen de meg nem volt szívhang. Aztán 7 es 9 hetesen!

Most vagyok 22+3 hetesen de addig nem nyugszunk míg a kezünkben nincs. Persze utána ks lesz aggódás de akkor mar mas kicsit.:)


Fel a.fejjel , nemsokara mindent pozitívabban látsz majd. Ne hagyd el magad♡

2017. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly márciusban 12hetesen. Majdnem egy évbe telt, mire fel tudtam dolgozni. A "szülés" időpontja körül nehéz volt...utána jobb.

Idén májusban 5hetesen, ez spontán volt.

Egyiket sem terveztük.


Most 16hetes vagyok, bízom, hiszem, hogy minden rendben lesz.

Van.már egy 2éves fiam

2017. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly novemberben volt mutetem 12 hetes uh-n derult ki, hogy mar nem dobog a szive.Merhetetlen fajdalmat ereztem senki nem tudott megvigasztalni.Sajnos mindig emlekezni fogsz erre a kepre, nekem is napi szinten eszembe jut, pedig mar van egy harom eves lanyom es most ujra babat varok megis nagy veszteseg ez.

Sajnalom ami veled tortent, de meglatod hamarosan ujra kisbabat hordasz majd a szived alatt, aki egeszsegesen megfog szuletni!

2017. nov. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 alysya válasza:

Nekem tavaly nyáron halt el, az esküvőm után tudtam meg. Missed ab lett a vége. Napokig csak sirtam, el voltam keseredve. Sokat beszéltem róla.

Mi is vártunk fél évet, mert lelkileg nem jöttem renbend

2017. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 alysya válasza:

Azaz rendbe. Utána amikor teherbe estem rettegtem, főleg amikor el kezdtem vérezni a 8. héten.

Ma már itt tartom a kezemben a kislányom. A mai napig néha pityergek ha eszembe jut.

Tarts ki, muszáj pozitívnak lenni, tudom nem egyszerű.

2017. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!