Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha több mint egy hétig vérezte...

Ha több mint egy hétig véreztem nagyon darabos ver is távozott és az első napon vajudas hoz hasonló erős fájdalmaim voltak akor ez vetélés? Vagy még maradhatott a baba?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Valoszinuleg az.

Inkabb az a kerdes, hogy kijott-e minden, aminek ki kellett. Epp emiatt a nogyogyaszt nem uszod meg, ilyen szukseg van egy ultrahangra.

2018. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

:(


Orvos?


Szerintem keves az esely.

2018. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam meg orvoshoz meni.de amúgy is abortuszon gondoltam
2018. márc. 22. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt vetélés 10.- héten. Nem jött ki a placenta, majdnem meghaltam a fertőzés miatt, és voltam orvosnal, azt mondták h kijön magától. Hát nem. Menj és kapartasd ki ha bent marad vmi meghalsz.
2018. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor vetélés, ha terhes voltál. Ezt teszttel lehet kideríteni, közben, de néha még utána is kimutatja, bár utóbbi kevésbé esélyes. De terhesség nélkül is sokaknál előfordul nagyon erős, darabos és/vagy görcsös, akár szüléshez hasonló fájdalmakkal járó menzesz (szaknyelven dysmenorrhoea), amit akár hányinger/hányás, ájulás is kísérhet. (Főleg kamaszoknál, fogamzásgátló elhagyása után, szülés után, változó korban keseríti meg sok nő életét, rontja le az életminőséget, csökkenti munkaképességet... stb.) Sok minden okozhatja, fizikai elváltozás, hormongondok, de lehet lelki eredetű is. Érdemes nőgyógyászhoz menni és párat kizárni.
2018. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, nem volt egyértelmű. Ha tudtál a terhességről, mindenképp menj orvoshoz, akkor fogsz csak biztosat tudni és mint írták, veszélyes is lehet, ha bent maradt valami.
2018. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én így vetéltem el, pont. Jól mondták előttem, dokihoz kell menni megnézetni, hogy kiürült-e minden teljesen.
2018. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De akinek nem urult.ki milyen tunetei.vanak.ha.spontan.veteles.utan voltak?
2018. márc. 22. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom konkrétan milyen tünete van annak akinek nem ürül ki, nekem csak pecsételő vérzésem volt két hétig,

Nem tudtam hogy terhes voltam,csak megérzés szerűen elmentem orvoshoz, ilyen még nekem sose volt..

6-7 hetes terhes lehettem és amúgy három hetet töltöttem utána kórházba, vérfertőzés miegymás..

Szóval időben menj el orvoshoz! Pl akár már holnap is, nem kell megvárni míg elmúlik a vérzés

2018. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 es vagyok.


Nekem az első nap amikor elkezdődött 3 percente görcsöltem úgy, h bocs a kifejezésért majd beszrtam úgy fájt. Első éjszaka, bent voltam a kórházban, ultrahang vérvétel stb - azt mondták h a baba már meghalt, az uh- csak vér latszodott a mehembe. :'( mondták h nem látják a babát, menjek haza, és vàrjam míg kijön. Vissza jártam, mert olyan fájdalmaim voltak,h azt nem tudom szavakkal kifejezni. 2 hétig volt még ott a vér, mert a végén befektettek, h gyógyszert adnak, h kijojjon a vér, aznap éjjel 40 fokos làzam lett, éjjel infúziós antibiotikum, másnap műtét. A 40 fokos láz után már nem emlékszem semmire, az exem mesélte h nem voltam magamnàl.... Inkább menj el orvoshoz, mielőtt tényleg úgy jársz mint en. 1 kislányom született és most várom a következő babát.

2018. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!