Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti sem alszotok soha UH előtt?

Ti sem alszotok soha UH előtt?

Figyelt kérdés

Rendszeresen amikor tudom, hogy másnap ultrahangra kell mennem, akkor előtte éjszaka már nem tudok aludni olyan ideges vagyok, hogy minden rendben lesz-e stb..

12hkm



2018. febr. 14. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem idegeskedek ennyire rajta, persze izgulok.. De nem ennyire..


A stressz nem tesz jőt a babánek se neked, prőbálj megnyugodni ( tudom könnyű mondani)



Viszont éjjel 3 kor minden nap szinte felkelek, és 40 percet minimum ébren vagyok..

(21 hetes elmúltam..most már tudom, hogy a baba is akkor van ébren, ficereg)

2018. febr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég szültem, de én csak az elején izgultam ennyire. A 0. nekem 8 hetesen volt, azelőtt nagyon izgultam. Aztán a 12 hetes előtt is. De onnantól valahogy nem féltem semmitől. Iszonyú mozgékony volt az UH-n, a doki alig tudta megmérni, mert mindig odébbment. 😄 Ilyen erős babának tudtam, h nem lesz baja. 😊

Mondjuk én már 14 hetesen éreztem őt minden nap, így ez (is) tök nagy nyugalmat adott.

2018. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor meg nyugodtam, végre reggel voltam UH-n, 12 hetesen, először láttam őt.. :) Képet is kaptam. :)
2018. febr. 14. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!