Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után kinek mikor...

Nórika 2000 kérdése:

Missed ab után kinek mikor jött újra össze a baba?

Figyelt kérdés
10hetes terhes voltam amikor mentem magándokihoz ultrahangra mert 4hete véreztem és a kórházban azt mondták hogy minden rendben hát a magán doki csinált ultrahangos vizsgálatot és mondta hogy elhalt a babám nagyon bele éltük magunkat a párommal 😞
2018. júl. 22. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Decemberben volt missed abom. Védekeztünk 6 hétig, majd újra belevágtunk. Azóta sem jön össze a baba. Pedig tuti ovukor vagyunk együtt. (Ovu teszt alapján) az idő pedig csak telik. :( most szülnék ha a novemberi babám megmaradt volna.
2018. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 6 hetet mondott a doki. Utána azonnal összejött. 8. Hétben ment el, de azóta megszületett már a 2.is ☺
2018. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit hogy miért mehetett el de nekem van egy olyan sejtésem hogy a ciszta miatt lett baja nem tudtam hogy terhes vagyok amikor bartholin mirígy cisztám volt és arra kaptam gyógyszert is ami miatt kifakadt a ciszta szóval lehet hogy az ártott neki😞 akinek össze jött gratulálok sok boldogságot a babához nekünk még borzasztó érzés de a párom próbált azzal vígasztalni hogy jobban jártunk hogy most ment el mint a 8.hónapban vagy ha szülés után halt volna meg 😞 első terhesség volt
2018. júl. 23. 09:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én dokim 3 hónapot mondott mire lehet újra próbálkozni. A 3.hónapban össze is jött meg is született. Aztám szerettünk volna tesót neki fél év próbálkozás után jött össze, missed ab lett, újjabb 3 hónap után megint összejött missed lett az is. 7 hónap próbálkozás után sikerült újra ő meg is született. Mahd szerettünk volna 3at is, ő 5 hónap próbálkozás után sikerült, még a pocakban van, 17 hetes baba. Mindig van remény, nen szabad feladni!
2018. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához ❤️ nagyon sok erőt egészséget kívánok
2018. júl. 30. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!