Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 2 héttel...

Nórika 2000 kérdése:

Missed ab után 2 héttel lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 21:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6. Válaszoló azt jelenti az hogy a hüvelyben volt a petezsák hogy úgy volt hogy tágítót kapok és másnap műtenek de amikor a megvizsgált a doktornő mondta hogy már a hüvelyben van a petezsák ultrahangon megnézték teljesen kitisztultam így nem is mondták a 6hét szex tilalmat

Kedves 9. Válaszoló szeretnénk a babát azért is próbálkozunk szóval ha szerinted ez felelőtlenség akkor nagyon sajnálom ezek szerint te várnál akár fél évet is a gyerekkel

2018. júl. 31. 09:32
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ne legyeü felháborodva, mert ezek szerint fogalmi zavarban vagy. Ha magadtól kitisztultál, akkor nem missed abod volt, hanem sima vetélésed. Missed ab után VAN műtét, ugyanis az nem tisztul ki magától. És a műtét után bizony meg kell várni egy ciklust, mert különben vetélhetsz ismét. Sima vetélés után nem kell. Ha hülyeségeket írsz, akkor ne csodálkozz rajta, hogy nem a valós helyzetre reagálnak a válaszok. Te azt írtad, missed abod volt. Ha tényleg az lett volna, akkor bizony felelőtlenség azonnal újra teherbe esni, mert egy újabb vetélést kockáztatsz.

Szóval mielőtt mindenkinek nekitámadsz, inkább tájékozódj egy kicsit, rád férne.

2018. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amugy nem biztos hogy a vetelest kovetoen egybol terhes maradsz ugyanis eselyes, hogy a mehfal nem regeneralodik olyan gyorsan es nem vastagszik meg kellokepen egy ujabb beagyazodashoz.

Szerintem egy ciklust varjal, mert nehogy ujbol kilokodjon, mert nem tud megtapadni a megfalon. Addig szedj vitamint, az E vitamin pl. segiti a mehfal regeneralodasat, omega 3, folsav.

7es voltam

2018. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műszeres befejezésem volt 14 hetesen, mert 11 hétben elhalt a babám. Lehetsz terhes, mert a doki azt mondta nekem, hogy ezt vegyem egy menstruáció kezdetének, amíg vérzek ne szexeljek, újabb babával viszont várjak 3 hónapot. Én úgy voltam vele azonnal kell egy baba, de türtőztettem magam, védekeztünk, most próbálkozunk először 2 mensi után. A védőnő azt mondta, ha 3 hónapnál hamarabb jön a baba, az Isten ajándéka lesz. A kontrollon azt mondták az uh alapján, hogy több tüsző is van a petefészekben, tehát helyre állt a szervezetem. Ezek szerint lehet bármi! A 2. hétben vagy a vetéléstől számított peteérésednél, a válasz igen!
2018. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló sok sikert a babához
2018. aug. 2. 10:48
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jó kívánságokat. Fejlemények? Nekem 2-án volt peteérésem, éreztem is, fájt a hasam, mindig szokott. Örültem is, mert a 20. nap helyett a 15 nap , mondom akkor na most! 15-én ha nem jön meg, akkor utána napokban tesztelek énis egyet.
2018. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!