Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kb. a 6. hétben lehetek/lehett...

Kb. a 6. hétben lehetek/lehettem és első két nap csak pecseteltem aztán elkezdtem vérezni ez vetélés?

Figyelt kérdés

Elég régóta próbálkoztunk a kis tesoval,úgy tűnik/tűnt hogy most végre sikerült! Voltam dokinál 3pozitiv teszt után,aki akkor még nem látott semmit viszont kérte hogy csinaljak Beta HCG vérvizsgálatot ,meg is csináltam az eredmény szerint akkor (1hete) voltam az 5. hétben , viszont szerdán elkezdtem picit pecsetelni, megijedtem s felhívtam a dokit azt mondta nyugodjak meg mert ez előfordul mikor megyek kontrollba felir progeszteron novelot,aztán pénteken nagyon kicsit elkezdtem gorcsolni mint mikor megjön de nagyon minimálisan,aztán megerősödött a verzes és olyan mintha menstualnek,és kisebb nagyobb darabok is vannak a beteten,nem vagyok rosszul nem fáj semmim,az orvos csak holnap tud fogadni,szóval az lenne a kérdésem hogy ez vetélés? Vagy annak az előjele? Reménykedhetek abban hogy megmarad a baba? :(

Válaszokat előre is köszönöm!!


2018. aug. 27. 01:09
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek! Mi 7honapot próbálkoztunk mire nekünk is pozitív lett a teszt ,a férjem teljesen kész volt a boldogsagtol :) és ő rajta nem látom úgy viszont engem eléggé megviselt...de tudom azt hogy a legközelebbi sikerülni fog :) egy fél óra múlva kell hívjam a labort hogy mi lett az eredmény de nagyon lassan telik az idő ...
2018. aug. 28. 13:39
 12/25 anonim ***** válasza:

Nalunk is pont igy van.

Nekunk azt mondta az orvos ha el akar menni a baba akkor ugyis elmegy ilyen korai terhessegnel ok ilyenkor nem sok mindent tuddnak tenni

Irj hogy mi az eredmeny

2018. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Na felhívtam a labort 55,6 az érték és ezelőtt egy hete mikor eloszor csináltam volt 577,20. Felhívtam a dokit ,mert mondta hogy eredmény után hívjam fel mindenképpen,s mondta hogy minden bizonnyal elvetéltem,és a következő menzesz után jövő hónapban menjek vissza.
2018. aug. 28. 14:52
 14/25 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom..:(

Na de majd legkozelebb mindketttonknek sikerulni fog!

2018. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Így van !! :) Előre kell nézni és bízni abban hogy a legközelebbi már "sikert" hozz,és még több boldogságot az életünkbe :) jelentkezz majd hogy mik a fejlemények veled! Hogy mit mond majd az orvos mikor mész kontrollba és akkor is ha sikerült a következő :) Ha nálam is lesz változás akkor írok :) Ismeretlenül is de jó volt veled elbeszélgetni mert igazán mi érezzük át egymás fájdalmat :( . Addig is Puszi a következő jelentkezesig :) .
2018. aug. 28. 18:47
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekemis jol esett egy kicsit beszelni rola

Es igaz csak mi tudjuk aterezni a fajdalmat mert velunk tortent meg ez az egesz :(

Szurkolok neked hogy hamar ossze jojjon a baba,es mindenkepp irni fogok ha van valami csak akkor majd privatba irok,teis irj ha van valami.puszi Timi

2018. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Rendben úgy írok majd! :) Puszi Bea
2018. aug. 28. 22:23
 18/25 anonim ***** válasza:
Azota összejött a baba! Minden rendben ?
2018. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Sziia,azóta volt múlt hónapban egy kémiai...de most eddig minden okés. 4dik napja hogy késik és a tesztek pozitívak ,csak nem nagyon erősek. Viszont jövőjét pénteken van idopontom a dokinál és megyek addigra ahogy számoltam 5+ hetes leszek. Addigra kellene hogy látszódjon legalább a szikholyag. De nem merem beleélni magam...
2018. nov. 24. 08:13
 20/25 anonim ***** válasza:
De szuper ! Nekem is mult honapban volt kemiai terhessegem jövöhetre nem varom remelem most vegre megmarad! Gratulalok!!!!!
2018. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!