Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kb. a 6. hétben lehetek/lehett...

Kb. a 6. hétben lehetek/lehettem és első két nap csak pecseteltem aztán elkezdtem vérezni ez vetélés?

Figyelt kérdés

Elég régóta próbálkoztunk a kis tesoval,úgy tűnik/tűnt hogy most végre sikerült! Voltam dokinál 3pozitiv teszt után,aki akkor még nem látott semmit viszont kérte hogy csinaljak Beta HCG vérvizsgálatot ,meg is csináltam az eredmény szerint akkor (1hete) voltam az 5. hétben , viszont szerdán elkezdtem picit pecsetelni, megijedtem s felhívtam a dokit azt mondta nyugodjak meg mert ez előfordul mikor megyek kontrollba felir progeszteron novelot,aztán pénteken nagyon kicsit elkezdtem gorcsolni mint mikor megjön de nagyon minimálisan,aztán megerősödött a verzes és olyan mintha menstualnek,és kisebb nagyobb darabok is vannak a beteten,nem vagyok rosszul nem fáj semmim,az orvos csak holnap tud fogadni,szóval az lenne a kérdésem hogy ez vetélés? Vagy annak az előjele? Reménykedhetek abban hogy megmarad a baba? :(

Válaszokat előre is köszönöm!!


2018. aug. 27. 01:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm! Nagyon boldog vagyok! :) Drukkolok hogy neked is pozitív legyen!!!! 😍 Írd meg jovoheten mi lett az eredmény en jelentkezem miután voltam dokinál:)
2018. nov. 24. 14:14
 22/25 anonim ***** válasza:
Megirom !! 🙏
2018. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nos én ma estére elkezdtem vérezni voltam sürgősségin a dokimnal és mivel még a "terhesség" elején vagyok/voltam nem látott semmit holnapra lejon a hcg eredmény aztán szerdán megkell ismetelnem és ha csökken vagy startbol nulla akkor következő hónapban újra probalkozhatunk... Viszont erősen gorcsolok mint mikor megjön és úgy is verzek..nem is reménykedem semmi "joban". De mind ezek mellett tovább szorítok hogy neked + legyen !!!! :)😘😘
2018. nov. 26. 23:39
 24/25 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon sajnalom ! De remelem minden rendben !🙏
2018. nov. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen minden rendben a hcg érték eredménye 1. Szóval biztosan nincs semmi de feliratom vele a gyógyszert amit szedtem hogy a kisfiam sikeruljon.
2018. nov. 27. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!