Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélések, baba, újabb vetélés...

Vetélések, baba, újabb vetélések, volt valaki így? Lett tesó?

Figyelt kérdés
Teljesen kiborultam. 8. babámat veszítettem el. Igaz mindig nagyon nehéz volt felállni, de most valahogy sokkal rosszabb. Lehet azért, mert az első vetélésem szülés után. És fel sem merült bennem, hogy újra megtörténik. Annyira erősnek éreztem ezt a terhességet. Semmi jele nem volt, hogy baj van. A semmiből elöntött a vér. Rengeteg vizsgálaton túl vagyok. Semmi komolyabb problémát nem találtak, a kisebbek pedig kezelve lettek. Van remény? Volt már így valaki?

2018. szept. 9. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rh összeférhetetlenség?
2018. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kezeletlen leiden/mthfr/stb génmutáció? Bár godnolom ezt nézték. Nekem heterozigota mthfr-em van, szúrnom kellett magam mindkét terhességnél.

Sajnálom :(

2018. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A csak egészséges lánygyermek kihordása egyáltalán nem csak szájhagyomány, nagyon is van alapja. A nemi kromoszómákhoz kötődő betegségek az alapja. Mivel a fiúknak csak egy x kromoszómájuk van, a lányoknak pedig kettő, így egy adott x kromoszómához kapcsolódó betegség a fiúknál valóban megjelenik, míg a lányok egy beteg kromoszóma esetén csak hordozók (ha recesszíven öröklődik).

A beteg magzatok pedig sokszor abortálódnak.


De szerintem veled 8 vetélés után nem ez a helyzet.

2018. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!