Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hol voltatok abortuszon?...

Hol voltatok abortuszon? Emberségesek voltak veletek?

Figyelt kérdés
Sajnos elhalt a magzat, nincs más választás.. Szeretném ha olyan helyen csinálnák, ahol nem okoznak lelkileg és testileg is maradandó károkat bennem. Ahol emberséges és jó orvosok vannak. Pesten érdekelne.
2019. máj. 23. 15:32
 1/8 anonim válasza:
100%

Nem csak oda mehetsz, ahova tartozol??? Meg gondolom, bár nekem is vannak emberhez nem méltő viselkedésről tapasztalataim, nem egy, nem kettő..., de csak nem szemétkednek veled.


Sajnálom, de gondolom ezt mihamarabb meg kell ejteni, mert bele is hallhatsz..


Ha meg van pénzed, menj magánklinikára! De ezt nem lehet halogatni.

2019. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az abortusz, és a missed ab nem ugyanaz.

Itt nem te döntöttél, hanem a természet.

2019. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Missed abnál rajta van a papírodon, ilyenkor senki nem bunkó, sőt. Sima abnál már más tészta.
2019. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%

Jó érzésű ember máskor sem az! Így meg végképp nem!


De soha nem voltam abortuszon mégis lekezelő, bunkó, embertelen ápolókkal találkoztam, akik ki is raboltak...

2019. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sima 4 abortuszom volt.Itthon sima kórház,itthon magánkórház,külföld feketén lakás berendezve ehhez,meg még valami.Lényeg hogy mindegyik helyen pénztől függetlenül nagyon normális volt mindenki.Ez csak ilyen mende-monda sokszor hogy ilyenek meg olyanok.Ráadásul a te eseted más is merőben.
2019. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Utolsó... Nem ívy van sajnos... Főleg a védőnő, csak hallomásból...


Velem bem ilyen esetekben is lekezelőek, embertelenek voltak a nővérek... Meg ellopták minden pénzemet... De háziorvos is idióta, pedig csak lázas voltam stb.

A modorommal viselkedésem, semmi baj nem volt...


A tiéd meg nem abortusz, ha lekezelőek, bunkók, akkor nxugodtan tegyél panaszt.

2019. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szent Margit korház
2019. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Robert Korhaz, ha jot akarsz.
2019. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!