Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab

A kérdés

Hol voltatok abortuszon? Emberségesek voltak veletek?

Sajnos elhalt a magzat, nincs más választás.. Szeretném ha olyan helyen csinálnák, ahol nem okoznak lelkileg és testileg is maradandó károkat bennem. Ahol emberséges és jó orvosok vannak. Pesten érdekelne.

máj. 23. 15:32  Privát üzenet  

A válaszok

Nem csak oda mehetsz, ahova tartozol??? Meg gondolom, bár nekem is vannak emberhez nem méltő viselkedésről tapasztalataim, nem egy, nem kettő..., de csak nem szemétkednek veled.

Sajnálom, de gondolom ezt mihamarabb meg kell ejteni, mert bele is hallhatsz..

Ha meg van pénzed, menj magánklinikára! De ezt nem lehet halogatni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/7Időpont máj. 23. 15:41 Privát üzenet

Az abortusz, és a missed ab nem ugyanaz.

Itt nem te döntöttél, hanem a természet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 23. 16:14 Privát üzenet
Missed abnál rajta van a papírodon, ilyenkor senki nem bunkó, sőt. Sima abnál már más tészta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 23. 17:19 Privát üzenet

Jó érzésű ember máskor sem az! Így meg végképp nem!

De soha nem voltam abortuszon mégis lekezelő, bunkó, embertelen ápolókkal találkoztam, akik ki is raboltak...

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/7Időpont máj. 23. 17:28 Privát üzenet
Sima 4 abortuszom volt.Itthon sima kórház,itthon magánkórház,külföld feketén lakás berendezve ehhez,meg még valami.Lényeg hogy mindegyik helyen pénztől függetlenül nagyon normális volt mindenki.Ez csak ilyen mende-monda sokszor hogy ilyenek meg olyanok.Ráadásul a te eseted más is merőben.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 23. 20:09 Privát üzenet

Utolsó... Nem ívy van sajnos... Főleg a védőnő, csak hallomásból...

Velem bem ilyen esetekben is lekezelőek, embertelenek voltak a nővérek... Meg ellopták minden pénzemet... De háziorvos is idióta, pedig csak lázas voltam stb.

A modorommal viselkedésem, semmi baj nem volt...

A tiéd meg nem abortusz, ha lekezelőek, bunkók, akkor nxugodtan tegyél panaszt.

# 6/7Időpont máj. 23. 20:30 Privát üzenet
Szent Margit korház

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 4. 23:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az abortuszon gondolkodom az orvos amikor vizsgál akkor is megmutatja a szivhangot nekem?
5 hetes terhesség esetén minden vizsgálat és lépés után mire számítsak az abortuszon? Milyen lesz?
Abortuszon estem át februárban . Azóta ketszer volt már menzeszem de 5 nap eltéréssel . És most még ebben a honapban nem jott meg de már gorcsol a hasam ez ennek a jele?
Azok tapasztalatai érdekelnének, akik átestek már abortuszon. Mennyi idő alatt, hogy dolgoztátok fel? Megbántátok?
Hogyan tettétek túl magatokat az abortuszon?
Abortuszon átesett nők?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Vetélés, missed ab rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!