Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mitől lehet ez? (Missed ab elott)

Mitől lehet ez? (Missed ab elott)

Figyelt kérdés
5hete halt el bennem a magzat, június 3.an lesz mutetem, de 3napja barnazok, matol jobban és darabos, idokozonkent gorcsolok, fekveskor a derekam nagyon fáj alig tudok meglenni tőle, de az is ilyen görcsös fájdalom. Mitől van ez? Lehetséges hogy magától be fog indulni a veteles? Nagyon aggódom, olyan sokára lesz még június 3. :(
2019. máj. 23. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem normális, hogy ilyen későn csinálják. Mivel indokolták?
2019. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmivel. Elkuldtek vervetelre holnap megyek, jövőhét pénteken az altató orvoshoz kell mennem. Annyit mondták hogy hátha addigra beindul magatol

Én sem értem, jó lenne már túl lenni rajta, mert így még rosszabb hogy várni kell. :(

2019. máj. 23. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elkezdődött. Nekem 2 nap görcsölés után indult be, pont a betegfelvételnél álltam, mikor elöntött a vér. Ha vérezni kezdesz, főleg ha erős, akkor indulj be a kórházba! Ilyen messze laktok, hány perc alatt érsz be?
2019. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy nagyjából 40perc alatt ott vagyunk, ha nincs túl nagy forgalom.

Ha beindulna, és bemegyek ilyenkor is már muszeresen fejezik be? Én úgy hallottam, nemtudom hogyan zajlik, első baba lett volna :(

2019. máj. 23. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!