Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Azok az emberek akik fent...

Azok az emberek akik fent vannak az oldalon és írják, hogy nincsenek barátaik, miért nem barátkoznak egymással és alapítanak egy klubbot?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 22:10
1 2
 11/14 anonim válasza:

Van egy érdekes YouTube csatorna. Ez arról szól, hogy idegen emberekkel találkozik a csaj és nagyon erős témákról beszél olyanokkal, akiknek telejsen más a világnézetük és nem is ott laknak.


https://www.youtube.com/channel/UCV2cu49-22CyFyBbq2YFPGw


És nem. Ez az egyetlen csatorna.

De valaki egyszerűen nem (ennyire) introvertált és tudja kezelni az érzelmeit és rúd figyelni a másikra.


Akiknek nincsenek barátai és nehezen barátkozik az nem introvertált, mert azoknak nincs is szükségük erre, ezek az emberek neurocism szintjuk magas. Azaz sokat szoronganak és sokkal sötétebbnek látnak mindent.


[link]

[link]


Akik ilyenek, nekik igazán tud egy valós képet mutatni a big 5. Eddig még nem láttam magyarul.

2020. máj. 28. 03:10
 12/14 anonim válasza:

Utolsó: Az butaság, hogy aki introvertált, annak nincs szüksége barátokra.

Mint ahogy az is butaság, hogy akinek nincsenek barátai és nehezen barátkozik, annak nincs is szüksége rájuk, és nem is akar barátkozni.

Annak nincs szüksége társaságra, aki aszociális.

2020. máj. 31. 01:16
 13/14 anonim válasza:

Nem ezt írtam. Pont az ellenkezőjét írtam.

Az extrovertált embert a társalgás lelkesíti, jó érzéssel tölti el és ebből nyer energiát.

Az introvertáltaknál nem tudni, mi az, ami feltöltődést jelent számukra, de nem a társaság. Az introvertált egy buliban, ahol szocializádni kell lefárad és nem kikapcsol. Ez nem áll fent néhány introvertáltnál, ha a környezete ismerős emberekből áll, akiknek a környezetében fel tudott oldodni.

Az ambientált az introvertált és az extrovertált között van.


Az, hogy valaki nem bírja az embereket, fél tőlük, egyáltalán nem képes barátkozni, az nem introvertáltság indikátora, hanem a neurocizmusé. (esetleg az autizmusé)


Remélem így most világosabb, a kifejtés után, amit előbb is írtam.


Az "azért nincsenek barátaim, mert introvertált vagyok" egy mítosz. Ez belengi a társadalmat. És hamisan. Szóval köszi, hogy kiemelted te is.

2020. máj. 31. 10:06
 14/14 anonim válasza:
Akár csatlakoznék is egy ilyen csoporthoz.
2020. jún. 7. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!