Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen platformon tudnék...

Milyen platformon tudnék kialakítani internetes barátságokat ?

Figyelt kérdés
Mindig is könnyebbnek találtam interneten kezdeményezni barátságokat, mint élőben, viszont nem értem meg magam a facebook-os, instagram-os csoportokkal, ahol főként 11-14 évesek vannak. Vannak esetleg ilyen szándékra kitalált másfajta oldalak ? 17L

#barátkozás #barátságok kialakítása
2020. jún. 3. 13:08
 1/4 anonim válasza:
Az ilyen célra létrehozott Facebook csoportok döntő többségében valóban az aktív tagok 70-80%-a vagy 12-14,vagy pedig 35-40+ éves,szóval ők nem éppen a te korosztályodba tartoznak :D A gyakorikérdéseknek ez az újonnan létrehozott részlege szerintem valamelyest ezt a célt szolgálná,bár ugye itt sokkal nehezebb kiszűrni a kamu,vagy épp troll embereket,szóval csak óvatosan :) 21/F
2020. jún. 3. 13:32
 2/4 anonim válasza:

Az elsőnek igaza van

Bár lehetne mondani hasonló oldalakat (hirtelen egy se jut eszembe) ahol tudnál, csak hasonló mint a Facebookos

2020. jún. 3. 13:42
 3/4 anonim válasza:

Hát én 3 embert is itt találtam meg akikkel amúgy tök jól elbeszélgetünk néha :D

Ha gondolod írj 21/F

Nem muszáj de ezt az oldalt ajánlanám a leginkább :P

2020. jún. 3. 14:14
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne internetes barátságokat akarj kialakítani, mert az emberek lustasága miatt eleve mindből az lesz.
2020. jún. 3. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!