Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neked sikerült már barátságot...

Neked sikerült már barátságot kialakítani itt gyakorin?

Figyelt kérdés
Van valaki, akinek sikerült tartós barátságot kialakítania itt gyakorikérdéseken? Mi a sztoritok? Milyen kérdés/téma kapcsán kezdtetek el beszélgetni?

2020. márc. 3. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, három tartós (idöközben több éves) barátság is kialakult az idök folyamán.

Különösebb sztori nincs, mindegyik valamelyik hobbimmal kapcsolatos kérdéssel indult, elöször direkt a kérdésre adott válasszal, utána meg ezzel összefüggö, de nem direkt a kérdésre vonatkozó kérdés/megjegyzés ment privátban.

Utána elkezdtünk elöször a témában írogatni, rövidesen kicsit a másikat megismerni meg ém magam is bemutatkoztam.

Mivel több közös témánk lett, meg jól megértjük egymást, ezért alakult ki a barátság.


Persze volt több hasonlóan induló ismerettség, aminél a legtöbb esetben egyszerüen kifogyott a téma és abbamaradt az egész.

2020. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Sehol sem.
2020. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, nem is egyet. Persze sokan lemorzsolódtak az évek alatt, és nem voltak többek egy ideiglenes beszélgetőpartnernél.

De akik megmaradtak, azokkal máig töretlen a viszony :) Az egyikükkel egy városban élek, vele gyakran tudok együtt lógni. A többiekkel sajnos már bajosabb megoldani a találkozókat, de néha azokra is sort kerítünk :)

2020. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, kettőt. Egy éve tartanak. Az egyikkel már találkoztam is, a másikkal még nem, mert két országgal arrébb lakik, de tervezzük.
2020. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Azt látom, hogy a többség ezt nem is akarja. Elég sok emberrel beszélgettem már, a véleményem miatt jó páran rám írtak, de kétféle ember volt csak: Az egyik csoport panaszkodni akart és kiönteni magát, a másik fényezni. Ennyiből álltak.

Egy lány volt, akivel elkezdtem beszélgetni és több is lett, de ott nem a barátságon volt a hangsúly, hanem szexuálisan eléggé bejöttünk egymásnak.

De, volt már olyan lány is, itt húdekomolyan elbeszélgettünk, aztán eltűnt. Később random kidobta az egyik közösség oldal a profilját és egy jellegzetessége miatt a profilképén felismertem. Megnéztem az oldalát és pár dolog stimmelt vele, de mérföldekkel jobbnak adta magát elő és sok dologban hazudott.

Olyan is volt, akivel itt hetekig beszélgettem. Nem társkeresési céllal, hanem haverilag. Aztán nekiállt panaszkodni, hogy a nagy orra miatt senki sem szereti és nem fogadják el, ezért átmentünk facebookra. Nem volt akkora gond az orrával, mint gondolta, ott beszéltünk 2 mondatot és látványosan ignorált. Szóval, a panaszkodása után neki volt gondja a teljesen átlagos kinézetemmel...


Szóval na, ez a gyk. Nem a magas értelmi és érzelmi színvonalról híres. Már én is inkább csak az agyamat kisütni járok fel és röhögni, mert itt ennél a szintnél nincs több.

2020. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Kb. a nyár elején kezdődött, mindketten terhesek voltunk akkor még, és egy közös érdeklődési kör kapcsán kezdtünk írni egymásnak. Mai napig minden nap beszélgetünk, bár a kisbabáink miatt még sajnos nem tudtunk találkozni, messze lakunk egymástól.
2020. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Volt már jópár kísérletezés, amiből majdnem lett valami, de a végén semmi sem lett belőle.
2020. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még (jó)pár évvel ezelőtt volt két sráccal egy-egy rosszul sikerült randi.

Vagy 8 - 10 éve két emberrel rövidebb beszélgetés, akkori aggodalmaim kapcsán tettem fel kérdéseket és ebből született.

Most is kb. 3/4 évig levelezgettünk valakivel, de fura, sőt, szerintem csúnya vége lett. Az én részemről abban volt a hiba, hogy alapból nem vagyok egészséges mentálisan plusz a jelenlegi élethelyzetem igencsak tönkretett.



Szerintem amúgy nem egyszerű.

Alapból nem könnyű fenntartani egy netes ismeretséget, plusz ez az oldal pláne nem feltétlen a legalkalmasabb. Bár ki tudja. ;)

2020. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 October15 ***** válasza:
57%

Igen.

Vmi szokásos tinilány kérdés arról hogy mi vele a baj miért nem jön össze neki semmi, nem lesz senkije stb. :D


Aztán kiderült hogy hát nagyon sokminden de momentán szokványos az tuti nem úgyhogy megmaradt a dolog.


A sztorink? XD Bocs az elmúlt 2 évet azért nem kezdeném el ecsetelni.

A sikerrátát jelzendő hogy kb 10 éve van accountom a GYK-n és eddig ő az első ember aki nem rohadt mód creepy / szakadt meg a kapcsolat. :D

2020. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyet. Párba belekezdtem de semmi nem lett belőle, kiderült hogy kb mindenki creep
2020. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!