Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyetemen hogyan tudnék...

Egyetemen hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Másodéves leszek, az egyetemen nincs egyetlen(!) barátom sem. Hogyan tudnék ismerkedni? A bulik nem játszanak, mivel nincs kivel elmennem.

2020. aug. 4. 15:21
 1/9 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány?
2020. aug. 4. 15:22
 2/9 anonim válasza:
Mehetsz a buliba egyedül is. De jobban jársz, ha inkább összeültök tanulni meg ilyenek. Úgyis az lesz a vége, hogy elmentek bedobni egy sört. Onnan meg alakul tovább.
2020. aug. 4. 15:28
 3/9 anonim válasza:
Nem tudom, h fiu vagy-e vagy lany, de jelentkezz valami olyan egyetemi programra, szabadidos tevekenysegre, amin rendszeresen talalkozol ugyanazokkal az emberekkel es elevezed is. Az evfolyamomban nrkem is csak 2-3 haverom volt, de jelentkeztem az egyetemi focicsapat a es ott sok jo baratom lett.
2020. aug. 4. 15:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2020. aug. 4. 16:18
 5/9 anonim válasza:

Próbálj meg beszélgetni a melletted lévőkkel, vagy bárkikkel akik szimpatikusak.

Kezdj egyszerűbb témákkal: az óráról, tanárról bármi általános dologról és egy idő után kicsit személyesebb dolgok is szóba fognak jönni pl: hobbi, érdeklődési kör stb. utána ha már jobban beindul a beszélgetés menjetek el egyet sörözni, kávézni bármi :)

2020. aug. 4. 17:46
 6/9 anonim válasza:
melyik egyetem?
2020. aug. 6. 18:38
 7/9 anonim válasza:
Az ilyen életképtelenek miért járnak egyetemre úgy mégis???????
2020. okt. 4. 01:04
 8/9 anonim válasza:
#7 a tudás és a szociális élet mióta van összefüggésben??
2020. okt. 4. 02:31
 9/9 anonim válasza:
Én a szobatársaimmal barátkoztam össze ők pedig bemutattak az ő barátaiknak akik meg az övéknek. Nyilván nem mindegyikkel volt közös témánk de ez jó alap. De volt olyan is hogy random leültem egy lány mellé mert feltétlen meg akartam tudni, hogy honnan van az az édes nyuszis pulcsija 😅 nyilván ez utóbbi módszer nem túl férfias 😁
2020. okt. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!