Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednék,baratkoznék...

Ismerkednék,baratkoznék férfiakkal, nőkkel.Biszexuális nő vagyok. Azt azért elkel árulom, őrült és szókimondó nő vagyok, imádok hülyülni🙂 Szóval ne írjon olyan aki a komolyságot szereti,nem szeretnék csalódást okozni 😀 Esetleg vki?😉 33 Nő

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 12:34
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Szívesen küldenék,ezidáig te sem küldtél...

Fel hoztam a facebookot de nem kaptam rá választ.

2021. ápr. 16. 21:50
 22/28 A kérdező kommentje:
Írtam h kép után szeretek beszélgetni...ez azt jelenti h küldj képet, persze énis küldök...de sztem hagyjuk..
2021. ápr. 16. 21:53
 23/28 anonim válasza:

Valahogy gondoltam hogy megfutamodsz.

Írtam a facebook lehetőséget,ott mind a ketten láthatjuk egymást,feltéve ha van profilképed.

Őszintén szólva én próbálkozom,írtad hogy képre van szükséged amivel nincs is baj,de akkor te is megtehetnéd azt a lépést hogy küldesz képet,hogyan építsek ki feléd így bizalmat?

2021. ápr. 16. 22:00
 24/28 A kérdező kommentje:
Ez oda vissza... én kértem,te küldesz.. aztán küldöm... Facebook?? Max utána...de nem kell erőltetni 🙂
2021. ápr. 16. 22:02
 25/28 anonim válasza:

Persze hogy nem kell,te szeretnél valamit én írok,majd jönnek a feladataid,ha azokat én nem teljesítem akkor kuka,de te nem akarod csak talán.

Én azt hittem végre egy jó fej csajszival lehet majd hülyülni,de megint tévedtem,mert jóhiszemű vagyok...

2021. ápr. 16. 22:08
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem érted amit írok, szóval Szió 🙂
2021. ápr. 16. 22:11
 27/28 anonim válasza:

De értem,le írtad,nem kell erőltetni.

Igen is asszonyom.

Szerintem ezt az egész ismerkedősdit nem is gondoltad komolyan,nem is ismered az embert és már el is dobod.

Őszinte szóval ne várd a tökéletes emberkéket,mert olyanok nincsenek,maximum távolról lehet hogy azok.

További szép estét... 🙂

2021. ápr. 16. 22:17
 28/28 anonim válasza:

Hali.

Én is ismerkednék.

Ha gondolod írj és küldj képet.

Puszi.

2021. ápr. 16. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!