Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne ismerkedni/bar...

Valaki szeretne ismerkedni/barátkozni ? Budapesten 16/L

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok budapesten lakok 18 évig irhat fiu vagy lány barátkozni ismerkedni a külső nem számít neked se számítson lakj budapesten legyél közvetlen beszédes és jófej ne hagyj ott 1 óra után ha van kedved irj

2021. máj. 7. 19:56
1 2
 11/15 anonim válasza:

Hahaha. Jó volt a zárójeles szöveg.

"ogy önbizalomhiányod van amit a mások önbizalmának a roncsolásával szeretnéd kompenzálni"

Van önbizalmam szerintem. Nem őt roncsolom, hanem következtetéseket vonok le a viselkedéséből. Szóval nem tudom te neked h jött ki... Az írásom mellékterméke, ha ő ezeket magára veszi és negatívan éli meg.


"Te egy aberált öntelt okoskodó balek vagy"

Oké. Ezzel nem tudok mit kezdeni.

2021. máj. 7. 23:17
 12/15 anonim válasza:
#11 elismerésem elég szépen érvelsz lehet hogy alábecsültelek XD, ezek a szimpla következtetések lehetnek sértőek (a Sherlock Holmes című filmben is van ilyen rész, nem is egy), igazad van abban, hogy csak akkor veszi magára, ha a saját inge, viszont az emberek (főleg ebben a korban) elég befolyásolhatóak és egy ilyen komment rossz irányba is terelheti, szóval csak annyit szeretnék monDani, hogy lehet hogy az interneten vagyonk, de szerintem nem cool másokat így lealázni (jó leírni a negatív véleményed, nehogy beleköss ebbe a "lealázni"-ba xd) ahogy tetted, a szólás szabadság joga ugyan megvan, de vannak olyan erkölcsi normák amiknek segíteni kellene hogy eldöntsük mit nem kéne írni... simán továbbmehettél volna anélkül hogy leírd (nyugi érzem az iróniát :D)
2021. máj. 7. 23:55
 13/15 anonim válasza:

"monDani"

??? XDDD

:D

Talán a morál ami hiányzik belőlem. Igazad van am.

2021. máj. 8. 00:34
 14/15 anonim válasza:
Szia! :) Írj!
2021. máj. 8. 17:42
 15/15 anonim válasza:
Én szeretnék. Ha aktuális még, írj privit.:) 18/F
2021. jún. 9. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!