Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Introvertáltként hogy lehetne...

Introvertáltként hogy lehetne barátokat keresni, könnyebben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn járok el itthonról, nem megyek szórakozóhelyekre (csak ha van 1-2 jó koncert, akkor szoktam, de akkor is egyedül) így lehet valahogy barátokra szert tenni?

Persze vannak olyan emberek, akikkel jóban vagyok, de úgy igazi barátaim nincsenek, csak kisebb koromban voltak, és bennem van ez az érzés, hogy hiányzik az, hogy beszélgessek valakivel vagy legyen valami közös programunk.

Az a baj, hogy kezdeményezni se nagyon merek, főleg nem személyesen, online még úgy ahogy.

Aki esetleg ilyesmi problémával küzdött vagy küzd, szívesen meghallgatnám, ő mit gondol erről.



2021. jún. 15. 21:04
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ha különböző érdeklődési körödnek megfelelő fórumon, csoportban akár facebookon aktív vagy az egy jó mód online ismerkedésre. Én több embert is így ismertem meg.

A másik ami segíthet az online játékok ha szereted őket. Bár én elég rég gameltem de emlékszem hogy onnan volt akivel többször egy időben játszottunk, chateltünk aztán felvettük egymást akkor még MSN-en :D

2021. jún. 15. 21:30
 2/12 anonim válasza:
Ha nagyon szerencsés vagy, akkor itt is ki lehet fogni érdekes embereket, akikből később aztán barátok lesznek :D
2021. jún. 15. 23:29
 3/12 anonim válasza:
Nekem meg az összes barátom kapcsolatban él vagy már házas is, és eltűntek, kb. sosem érnek rá. Ha valaki új felé nyitok, annak meg már rendszerint megvan a maga kis baráti köre, és nem nagyon szakít rám időt.. Ha egyoldalú, és csak én keresem a másikat programok vagy bármi miatt, akkor előbb-utóbb elengedem.
2021. jún. 16. 00:36
 4/12 anonim válasza:
Csaó, beszelgethetünk.
2021. jún. 16. 07:36
 5/12 anonim válasza:
Kezdjük el beszélgetni, baralátkozni!
2021. jún. 16. 08:43
 6/12 anonim válasza:

Sajnos hasonló szituációba vagyok, főleg mióta a covid bekavart és online megy minden.


Én próbálok nyitni és új dolgokat kipróbálni most, hogy nyit a világ. Kimozdulok a komfortzónámból, de legalább újra lesznek emberek körülöttem, ami egy meglepő kijelentés egy magam fajta introvertálttól :D

2021. jún. 16. 12:19
 7/12 anonim válasza:
Én is szívesen beszélgetek, írj nyugodtan.
2021. jún. 16. 17:27
 8/12 anonim válasza:
Nekem is lehet írni. Engem nem zavar, hogy ki extro-, és ki introvertált.
2021. jún. 16. 18:21
 9/12 anonim válasza:
Én magam ambivert vagyok :) . Ha még aktuális akkor énrám is írhatsz.
2021. jún. 16. 18:59
 10/12 anonim válasza:
Persze írhatsz mindenkinek de mi legyen a közös téma? Az hogy nem sikerül semmi? Marha izgalmas. Pl.tömegsport próbálj ki párat, valamelyik bejön, feloldódsz, ennyi. Segíteni sokan tudnak de neked kell megtenned az első lépést.( A online barát nem barát).
2021. jún. 16. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!