Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék introvertáltként...

Hol tudnék introvertáltként lányokkal ismerkedni személyesen?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam társkereső oldalakkal de mivel nem vagyok jóképű így kb 10-15-ből 1 ha vissza ír. Meg max beszélek vele egy két napot aztán nem írok mivel nem találtam cseppet sem érdekesnek a nőt.

Meg ezen felül is ha valakivel beszélek tovább és tetszik akkor sem sikerül mivel 20 évesen úgy nézek ki mint egy 14 éves és ennyi idősen nem akarnak egy kisfiút élettársnak.

Nem szeretek bulikba járni és már az ismerőseim majdnem összes lány barátjánál próbálkoztam...Nyilván sikertelenül.



2021. ápr. 18. 17:33
 1/2 KiCsibe2.0 válasza:

Talán nem segít sokat de facebookon vannak erre kitalálva csoportok,introvertált barátkereső/társkereső,én szeretem úgyhogy csak ajánlani tudom (23/L/introvertált)

Én is sokat tindereztem meg badooztam régen,de te érzed azt hogy ki az akivel így is meg tudod találni a hangot,akivel nem,attól el kell köszönni és kész. A külső nem hiszem hogy annyira lényeg lenne,mivel úgy is lesz valaki akinek tetszeni fogsz. :)

2021. ápr. 20. 15:10
 2/2 anonim válasza:
Utca
2021. aug. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!