Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Enyhén introvertáltként ki...

Enyhén introvertáltként ki illene jobban hozzám?

Figyelt kérdés
Egy szintén introvertált vagy inkább egy extrovertált?
2020. szept. 11. 06:56
 1/5 anonim válasza:
Szerintem, saját tapasztalatom alapján egy extrovertált, mert így talán ki vagytok egyenlítve, és te is tanulsz tőle önbizalmat, ő pedig, ha túl pörgős, akkor kvázi fékezed kissé a személyiségeddel.
2020. szept. 11. 07:16
 2/5 anonim válasza:
Szerintem meg személyiség kérdése. Van, aki intro mellett érzi magát jól, van, aki extro mellett. Láttam már minden felállásra működő, és működésképtelen példát is.
2020. szept. 11. 08:41
 3/5 anonim válasza:
Én olyat láttam a közvetlen környezetemben, hogy eleinte működött a kapcsolat, mindkét fél próbált áldozatokat hozni a másikért, meg megtalálni együtt az arany középutat, amíg lángolt a szerelem. Aztán ahogy teltek az évek, jöttek a szürke hétköznapok, az extrovertált fél úgy érezte, hogy lekötik, egyedül járt el programokra, mert a másik nem akart menni. Persze közben rosszul érezte magát, hogy a párja nélkül szórakozik. Az introvertált fél pedig ettől teljesen befeszült, de ha el is ment valahová a párjával, akkor se tudta nyilván jól érezni magát. Pár év után szétmentek.
2020. szept. 11. 10:00
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez az egyénektől függ, ahogy a 2-es írta. Függhet az introvertáltság fokától is, ha valaki csak enyhén introvertált, akkor még jó hatással is van rá egy extrovertált, viszont ha valaki olyan nehéz eset, hogy alig mer kimozdulni otthonról a négy fal közül, az extrovertáltnak ez egy idő után nem lesz elég.
2020. szept. 11. 13:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak enyhén vagyok introvertált, így akkor megkaptam a választ. Köszönöm :)
2020. szept. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!