Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni, barátkozni? L

Valaki beszélgetni, barátkozni? L

Figyelt kérdés

Régebben volt egy-két jó beszélgető partnerem, de az utóbbi időben eltűntek, és jó lenne, ha újból lenne valaki, akivel tudnék beszélgetni...


Pár szót magamról, gimnazista lány vagyok, már harmadik éve. Hobbijaim közé tartozik főként a festés és rajzolás, de ezek mellett még sok mást csinálok, mint például sorozatokat nézek, olvasok, fotózgatok... Szeretem a tartalmas beszélgetéseket. Szóval, ha nem szeretnél oldalas üzeneteket kapni, akkor ne is keress. Barátkozós, vidám természetű vagyok többnyire, minden témában szívesen beszélgetek másokkal. És még ami talán hasznos lehet, INFJ személyiség típusom van. Külsőre pedig semmi extrát nem kell elképzelni, 170 cm, világos bőr, szőkés barnás haj, barna szem...


Ha úgy alakul, akár személyes találkozásban is benne lennék, de először ismerjük meg egymást. (Bács-Kiskun megye)


Főként ellentétes nemű személyt keresek, de ha nem az sem gond, és kérlek kíméljetek meg az értelmetlen kommentektől.


Várom az üzeneteket, további szép napot mindenkinek!



2021. dec. 4. 11:20
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Csak nem a Kisképző? :)
2021. dec. 4. 11:56
 2/27 anonim válasza:
nekem írhatsz
2021. dec. 4. 12:00
 3/27 A kérdező kommentje:

Egyes, pedig mások is használják erre, és amíg ebben a témában írom ki, szerintem semmi probléma nincs vele. Ha meg nem tetszik, lapozd át.


Kettes, hogy mi?

2021. dec. 4. 12:01
 4/27 anonim válasza:
Akkor nem, csak a rajzolás miatt hittem azt.
2021. dec. 4. 12:02
 5/27 anonim válasza:
Baratkozasra miert fontos a haj, szem, magassag meg a bőr szine? Rasszista vagy? Vagy szerinted egy barna haju nem lehet barat egy szokevel? Vagy egy 170 centis egy 190 nel? Miert irtad le ezeket magadrol? Vagy valakik kulso tulajdonsagok miatt baratkozik massal? Akkor ez eleg felszines baratsag lesz a reszedrol ha ezek fontosak neked. Ja es a legfontosabb: miert ellentetes nemut keresel baratkozasra? Te nem vagy oszinte.
2021. dec. 4. 12:30
 6/27 anonim válasza:
Nekem akár oldalakat is mesélhetsz!:)Csak beszélgetni, de találkozásra nincs lehetőség, pedig Bács-Kiskun is stimmel...F30+os
2021. dec. 4. 12:35
 7/27 A kérdező kommentje:

Jogos a kérdés. Csak ezért írtam le, hogy elképzelhetőbb legyek. Legyen valami képe rólam a másiknak.

És nekem teljes mindegy ki milyen és hogy néz ki.

Azért, mert csak lány barátaim vannak és gondoltam jó lenne egy fiúval is beszélgetni, azért mégis csak másabb, mint egy lánnyal. Teljesen őszinte vagyok, és köszönöm, hogy kötekedsz. :)

2021. dec. 4. 12:39
 8/27 anonim válasza:

Nekem írhatsz!

Ellenkező nemű vagyok, szeretem a tartalmas beszélgetéseket, imádom a művészeteket (én is rajzolok és zenélek) ráadásul most költöztem Bács-Kiskunba.

2021. dec. 4. 12:44
 9/27 anonim válasza:

28F vagyok szintén INFJ (ha jól rémlik :) )


ha tartalmas beszélgetést nem is szeretnél a korom vagy más miatt, attól még érdekelnének a rajzaid, festményeid


ha szeretnél írj :)

2021. dec. 4. 13:22
 10/27 anonim válasza:
Egy kortartományt írnál kérlek, hogy milyen korosztály vagy, esetleg milyen korosztállyal szeretnél beszélgetni? Köszönöm.
2021. dec. 4. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!