Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni, barátkozni? L

Valaki beszélgetni, barátkozni? L

Figyelt kérdés

Régebben volt egy-két jó beszélgető partnerem, de az utóbbi időben eltűntek, és jó lenne, ha újból lenne valaki, akivel tudnék beszélgetni...


Pár szót magamról, gimnazista lány vagyok, már harmadik éve. Hobbijaim közé tartozik főként a festés és rajzolás, de ezek mellett még sok mást csinálok, mint például sorozatokat nézek, olvasok, fotózgatok... Szeretem a tartalmas beszélgetéseket. Szóval, ha nem szeretnél oldalas üzeneteket kapni, akkor ne is keress. Barátkozós, vidám természetű vagyok többnyire, minden témában szívesen beszélgetek másokkal. És még ami talán hasznos lehet, INFJ személyiség típusom van. Külsőre pedig semmi extrát nem kell elképzelni, 170 cm, világos bőr, szőkés barnás haj, barna szem...


Ha úgy alakul, akár személyes találkozásban is benne lennék, de először ismerjük meg egymást. (Bács-Kiskun megye)


Főként ellentétes nemű személyt keresek, de ha nem az sem gond, és kérlek kíméljetek meg az értelmetlen kommentektől.


Várom az üzeneteket, további szép napot mindenkinek!



2021. dec. 4. 11:20
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
"várom az üzeneteket" akkor miért nem válaszolsz rájuk?
2021. dec. 5. 12:55
 22/27 A kérdező kommentje:

Nem pasit keresek, semmi ilyenről nincs szó. Ha pedig pasit keresnék, akkor azt nem gyakorin tenném.


Elnézést, elég sok üzenet érkezett. És nem 0-24-ben csak ezekre reagálok.

2021. dec. 5. 15:03
 23/27 anonim válasza:
Megtudod írni a cimet priviben 23#, erdekelne valami vele kapcsoltban
2021. dec. 7. 03:36
 24/27 anonim válasza:
Annak a tobbi szaz embernek irom aki varolistan van: ne varjatok az uziket, a holgy az elso kerdese az lesz a levelezopartnere fele hogy tud e kepet kuldeni. Es ha bejon neki kulsoleg akkor a tobbivel mar nem cseveg.
2021. dec. 7. 11:14
 25/27 A kérdező kommentje:

Persze, hogy az az első kérdésem, mi más lenne! Még az illető fenekéről is kérek képet, mert az sem mindegy egy beszélgetéshez! Sőt mi több, szeretném látni a körmeit is, hogy mennyire ápoltak...


És elnézést kérek, de nagyon sok üzenetet kaptam, szinte mindre válaszoltam, a sima "szia, mizu" leveleket azonnal töröltem. A rámenős embereket szintén. Találtam pár értelmes, és kedves beszélgetőpartnert, ezt volt a célom. Aki pedig bármi ide nem illőt kommentelt, jelentettem és eredményesen, mivel máris eltűntek azok a hozzászólások. Úgyhogy csak nyugodtan szidjadtok, majd a végén tiltásra kerültök! :)

2021. dec. 7. 11:32
 26/27 A kérdező kommentje:
És ha valaki nem értené, az első pár mondatom irónia. Mert egyáltalán nem így van. Senkiről sem kérek/kértem képet, szóval nem értem miért állít ilyesmit bárki is.
2021. dec. 7. 11:33
 27/27 anonim válasza:
Ja. Kérdező teljesen korrekt es humoros es jo ízlése is van.
2021. dec. 7. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!