Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akik a GYK-n ismerkednek,...

Akik a GYK-n ismerkednek, hogy csináljátok? Privát üzenetben? Megadjátok egymás elérhetőségét?

Figyelt kérdés

Sziasztok,👋


Mivel ugye ez anonim oldal és eredetileg nem társkeresésre vagy barátkozásra való, viszont észrevettem, hogy sok ilyen jellegű kérdés szokott lenni 16-30 év között.🤔 Igazából hogy szokott ez menni? Vagy csak így simán privátban leveleztek egymással? Nem féltek megadni a valós neveteket? Volt olyan, hogy megadtad itt valakinek az elérhetőségedet? Azonnal vagy csak miután jobban megismerték egymást? Lett ebből egyáltalán valaha valami? Volt valami értelme vagy akár hátránya? Meg amúgy nálad ez unaloműzés csak vagy tényleg a magány érzete miatt keresel fel random embereket?


Nyilván ez a kérdés azoknak szól, akik írtak már ki ebbe a kategóriába már kérdést vagy ők maguk írtak rá a kérdezőre.


Személy szerint kaptam már jó pár ilyen üzit, pedig nem én kezdeményeztem a dolgot és nem is ebben a kategóriában válaszoltam eredetileg.🤷 Én nem merem itt megadni még privátban sem a nevemet, instámat stb.😅


Semmi baj sincs szerintem, ha valaki ismerkedni akar, csak hát sose lehet tudni, hogy jó szándékú-e az illető. Itt meg fogalmad sincs ki van a másik oldalon, sőt mi van ha valaki olyan akit már ismersz?



2022. márc. 30. 12:56
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Először itt priviben, aztán ha úgy alakul akkor hangouts. Csináltam kimondottan egy ismerkedős fiókot ecélból, ott lehet telefonálni is, videóchatelni is. Telszámot teljes nevet címet ilyesmit csak személyes tali/szimpátia után max.
2022. márc. 30. 19:09
 12/21 anonim válasza:
Régen úgy csináltam, hogy olvasgattam a kérdéseket/válaszokat. Akadt olyan aki szimpatukus volt, akkor rá-ráírtam. Illetve fordítva is volt ilyen. Aztán szép lassan, mindent is kitárgyaltunk, és a kommunikáció másirányba is elment. Végül skype/msn/facebook/xfire elérhetőséget cseréltünk. Utána ott vittük tovább a komunikációt. Végül találkoztunk, vagy évekig beszéltünk. Aztán szép lassan kikoptak ezek az emberek, ez az oldal pedig már nem olyan mint régen. De lehet, hogy én vagyok eléggé befodulva. :D
2022. márc. 30. 19:45
 13/21 anonim válasza:
Innen a lehető leghamarabb ki kell menni instara vagy máshová, valamiért itt gyorsan eltűnik valaki és a kommunikációnak annyi
2022. márc. 31. 07:28
 14/21 anonim válasza:

Mindenkinek van valami kattanása. Egyébként aki akar, mer az találkozik is, nem tűnik el. Sokféle ember van nyilván pár sorból, instából, face ből kiderülhet érdemes e személyes vizekre evezni...

33f Debrecen

2022. márc. 31. 10:55
 15/21 A kérdező kommentje:

#2-es: Nekem sem tűnik alkalmasnak ez a kategória - és ez az oldal úgy általában - meg hát csak a beérkező válaszok számát elnézve, nem csoda, hogy a kérdező nem tud időben válaszolni mindenkinek.


#3-as: Hát nem tudom én már rég feladtam volna a dolgot a helyedben, mondjuk igazad van, az instán is bárki megtalálhat. Ha meg valaki nem keres fel Instagramon vagy eltűnik 1-2 napon belül valószínű nem is gondolta komolyan.


#8-as: Igen, csak attól még bárkinek kiadhatod magadat, ember ismeret ide vagy oda. Meg gondolom amikor arra kerülne a sor, hogy átmentek más platformra, akkor eltűnik az illető vagy akkor ha mondjuk feljön a személyes találkozás is, pedig hát az lenne az ideális. Azt se hagyjuk ki, amikor arra panaszkodnak, hogy képeket küldözget magáról kéretlenül vagy éppen ő kér tőled.

2022. márc. 31. 15:11
 16/21 anonim válasza:
Valaki írta itt az xfire-t, ami tudtommal már rég nincs. De ott is volt kB ugyanez, hogy megismerkedtünk egy játék közben pl., aztán ismerős lett xfire-ben és volt akivel a mai napig beszélgetek olykor, pedig ennek olyan 8 éve minimum. Játékban is ráírni valakire csak úgy, az ugyanúgy vaktába dolog mint itt. Simán el lehet tűnni ott is, elég a menüben átírni a nevet és vége.
2022. ápr. 3. 00:00
 17/21 anonim válasza:

#16 xfire már kb. 7 éve nincs. Úgy értettem, hogy gyk-ról xfire platformon folytattuk tovább a kommunikációt. :D De játékokon keresztül is lehetett barátokat szerezni. Főleg ha nem eredetibe volt meg neked egy játék, amivel coopozni akartál, és tunngle meg egyéb finomságokkal kellet virtuális lan hálózatot létesíteni. Tunnglenek volt chat felülete, azon keresztül pedig emberkéket tudtál toborozni, akik hasonlóan játszani akartak, csak nem volt kivel. Utána valaki hostolt, és a többiek meg az adott illető ip címére csatlakoztak.(Muszáj volt a kommunikáció) Illetve voltak játékok amikhez pedig tunngle nélkül is tudtunk szervert hostolni. Pl. volt minecraft szerverem, swat 4 szerverem. Utóbbi a szerver listán is megjelent, kevés ping miatt pedig sok magyar jött fel rá. :) Ja meg a COD MW2 zero gearos törése is szép kis magyar kalózközösséget kovácsolt össze. Később pedig az Alteriwnet. Kb. mindenki segített a másiknak, voltak magyar blogok és fórumok is. Wow és társai játékokról pedig ne is beszéljünk, ott is jó sok emberkét lehetett megismerni. Mert összedolgozva könnyebben lehetett fejlődni, mintha csak egyedül van az ember. :)


Hiányzik ez az időszak, volt neki egy bizonyos hangulata. :)



12 voltam.

2022. ápr. 3. 00:45
 18/21 anonim válasza:
A legjobb barátom innen lett régebben. Ez egy barátkozással kapcsolatos kérdésre küldött üzenettel kezdődött. És nemrég szintén egy, akivel nagyon jól kijövök, szóval vannak itt normális emberek is, ez meg úgy, hogy egyik válaszomra írt privátot, és úgy kezdtünk el beszélgetni. Előbb utóbb nyilván átmentünk más platformra, de szerintem ez a normális, ha az ember nem szórja ki azonnal a profiljait itt pl minden privátnak. A fentiek ellenére az tény, hogy az anonimitás hátrányából fakadóan volt vagy 5-6, akit nem ismertem ki eléggé, vagy egyáltalán nem voltunk egy világ kívül- belül, így tiltottam (általában beteges ragaszkodás meg egirányú érdeklődés, szóból nem értés után :/) de hát van ilyen, csak nagyon kell szűrni.
2022. ápr. 6. 19:55
 19/21 anonim válasza:
Én írtam már ki kérdést de olyanok írtak rám hogy hagyjuk is, így nem adok meg idegen személynek személyes adatokat nem bízok ebben ki tudja ki az, lehet nem is igazat ír magáról, nem is látom, jobb is hogy nem lett az ilyenekből semmi.
2022. ápr. 6. 21:17
 20/21 anonim válasza:
#19 Szerintem nem kell ilyen drasztikusan felfogni, mert egy képről igenis lehet látni ha valaki normális. Én legalább is amikor itt ismerkedtem azért küldtem magamról képet, hogy eltudják képzelni kivel beszélgetnek aztán abból sok dolgot lehet látni. Mennyire igényes az illető, milyen a stílusa, hitelessége, illetve hogy valszeg nem egy sorozat gyilkos. És ha egy olyan embernek adsz meg kicsit személyesebb adatot aki képről látszik hogy normális az nem fog vissza élni vele. Csak úgy ahogy az utcán sétáló emberekről se gondolod mindenkiről hogy őrült egy képről is ugyanúgy lehet látni ha valakivel jobb nem létesíteni kapcsolatot. Vagy mi van akkor ha társkeresőn látsz valakiről egy képet vagy Tinderen? Nem sokkal másabb. Egy kép ugyan az akárhol nézi az ember. Ja meg ha valaki nem akar küldeni magáról akkor nyilván egyből kalap kabát, mert az kamu. De ebből adódóan itt is lehet normálisakkal találkozni kevesebben vagyunk de lehet.
2022. ápr. 6. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!