Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akik a GYK-n ismerkednek,...

Akik a GYK-n ismerkednek, hogy csináljátok? Privát üzenetben? Megadjátok egymás elérhetőségét?

Figyelt kérdés

Sziasztok,👋


Mivel ugye ez anonim oldal és eredetileg nem társkeresésre vagy barátkozásra való, viszont észrevettem, hogy sok ilyen jellegű kérdés szokott lenni 16-30 év között.🤔 Igazából hogy szokott ez menni? Vagy csak így simán privátban leveleztek egymással? Nem féltek megadni a valós neveteket? Volt olyan, hogy megadtad itt valakinek az elérhetőségedet? Azonnal vagy csak miután jobban megismerték egymást? Lett ebből egyáltalán valaha valami? Volt valami értelme vagy akár hátránya? Meg amúgy nálad ez unaloműzés csak vagy tényleg a magány érzete miatt keresel fel random embereket?


Nyilván ez a kérdés azoknak szól, akik írtak már ki ebbe a kategóriába már kérdést vagy ők maguk írtak rá a kérdezőre.


Személy szerint kaptam már jó pár ilyen üzit, pedig nem én kezdeményeztem a dolgot és nem is ebben a kategóriában válaszoltam eredetileg.🤷 Én nem merem itt megadni még privátban sem a nevemet, instámat stb.😅


Semmi baj sincs szerintem, ha valaki ismerkedni akar, csak hát sose lehet tudni, hogy jó szándékú-e az illető. Itt meg fogalmad sincs ki van a másik oldalon, sőt mi van ha valaki olyan akit már ismersz?



2022. márc. 30. 12:56
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
És ki tudja lehet nem is saját magát küldte ha nem valami ismerősét? Én nem bízok ilyenekben de kinek mi.
2022. ápr. 7. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!