Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Igaz barátság érdekel valakit...

Igaz barátság érdekel valakit egy extrém introvertálttal? Korosztály 24-34év.

Figyelt kérdés
Mivel extrém módon introvertált vagyok nagyon egyedül érzem magam az életben. Társasági életre nem vágyom. Viszont szeretnék egy igaz mély barátságot, olyan barátot, akivel minden gondolatom megtudom osztani és ő is velem. Nem online barátot keresek, hanem olyan személyt, akivel élőben tartanánk a kapcsolatot. Így agglomeráció előnyben. Nemed teljesen mindegy nem azon fog múlni, hogy találunk-e közös szót. Ha gondolod írj üzenetet.
2022. ápr. 28. 20:09
 1/9 anonim válasza:
Igen gazdááám!
2022. ápr. 28. 20:20
 2/9 anonim válasza:
Én jobban kijövök introvertált emberekkel, de a korosztályon és lakóhelyen kívül is elég sok olyan dolog van, ami ha nem teljesül, akkor egyértelmű, hogy csak egymás idejét rabolnánk a barátkozással.
2022. ápr. 28. 20:25
 3/9 anonim válasza:
Olyan mint egy hirdetes 😀 nem igy szokas baratkozni. Altalaba kozos erdeklodes hozza ossze az embereket. Talalj hibbit v vmit amit szeretsz, ugy haverokat is talalsz
2022. ápr. 28. 20:34
 4/9 anonim válasza:
hát én is inkább itthon ülős vagyok, szóval nem hiszem, hogy passzolnánk, legtöbb ismerőssel online tartom a kapcsolatot, van akit 10+ éve ismerek és még nem találkoztam vele, de voltak olyan szakaszok amikor napi szinten mikrofonoztunk évekig
2022. ápr. 29. 10:49
 5/9 anonim válasza:
Szia. Esetleg leírnád a nemedet és a korodat?
2022. máj. 6. 20:25
 6/9 anonim válasza:
Igen, ez fontos lenne
2022. máj. 15. 23:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy a nemem miért fontos, ha barátságról van szó? Eddig sose jutott eszembe, hogy nemek alapján barátkozzak.

A korhatár kint van. Gondolom sejtitek, hogy én is beletartozom. Ha pedig valaki úgy gondolja, hogy megérthet, akkor az se baj, ha fiatalabb, vagy idősebb.

Az introvertáltaknak is túl introvertált vagyok, szeretnék valakit, akinek így is megfelelek barátként.

2022. máj. 17. 16:02
 8/9 anonim válasza:
Kéne egy lelki szemetesláda ugye... kosz inkabb kihagyom
2022. jún. 25. 13:47
 9/9 A kérdező kommentje:
8: A negatív feltételezéseddel önmagad minősíted. Ezt írtam "...akivel minden gondolatom megtudom osztani és ő is velem." És nem azt, hogy minden gondom. Talán figyelmesebben kellene olvasni. Lényeges jelentésbeli különbség. De, ha már szóba került megemlíteném, hogy építő jellegű barátságot keresek, nem lehúzó embereket, mert én sem vagyok olyan. Téged nem kereslek 8-as, nekünk más az értékrendünk.
2022. jún. 26. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!