Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért van az hogy sok lány...

Miért van az hogy sok lány inkább fiúkkal barátkozik?

Figyelt kérdés
Sok nő barátkozik inkább fiúkkal, főleg fiatalon. Lányok ti könnyen barátkoztok fiúkkal? Es ha igen miért jobb mint lányokkal?

2022. júl. 12. 18:34
 1/9 anonim válasza:
Igen, könnyen barátkozom velük. Tetszik, hogy lazábban, és nem pletykálnak, áskálódnak.
2022. júl. 12. 18:55
 2/9 anonim válasza:
Én meg fiúként barátkoztam mindig lányokkal, már az oviban is. Velük jobban megértjük egymást, nyitottabbak, gyerekkorból kilépve pedig nem abból áll a napi program, hogy munka és pia, hanem kultúrált programokra is nyitottak.
2022. júl. 12. 18:58
 3/9 anonim válasza:
Mindkét válaszolót megértem :D
2022. júl. 12. 19:08
 4/9 anonim válasza:
Szintén fiú oldalról írom: Teljesen más, mint egy egynemű barátság. Mindig számíthatsz rá, ha beszélgetni szeretnél vele, nem untatjátok egymást, és a bészélgetések mélysége egy új szintre lép. Mint egy testvér, csak jobban megért. Sajnos az én legjobb lány barátom 2 éve elköltözött, mai napig beszélünk messengeren, de nem ugyan olyan, szerintem egy ilyen barátsághoz semmi nem fogható.
2022. júl. 12. 19:21
 5/9 anonim válasza:
#1 hát azért ezt cáfolnám, sok srác ismerősöm igenis képes áskálódni meg a másik háta mögött mondogatni ezt-azt. De valóban, megvannak az előnyei a fiú-lány barátságnak, az én lánybarátom szerint ő sokszor unja más lányok körülményes vinnyogását meg csip-csup szarságát, srácokkal általában jobban kijön. 25F
2022. júl. 12. 19:52
 6/9 anonim válasza:
Én (F) meg lányokkal barátkozok könnyebben. Nem, nem azért, mert potenciális partnernek tekinteném őket... Hanem mert egyszerűen bizalmasabban tudok velük beszélni. Ráadásul enyhén biszex pasiként olyan témákról is tudunk beszélni, amit más pasik előtt minimum rázós lenne felhozni. :D
2022. júl. 12. 20:12
 7/9 anonim válasza:

Én mindig is jól, jobban kijöttem a férfiakkal.

Őszintébben lehet beszélni, viselkedni velük, nincs sértődés, félreértés, irigykedés.

Ráadást nem is érdekelnek a tipikus női témák.

2022. júl. 12. 20:57
 8/9 A kérdező kommentje:

6 Mik azok a rázós témak amikről lányokkal szoktál beszélni? :D

Kíváncsi vagyok rá.

2022. júl. 12. 21:08
 9/9 anonim válasza:
Mert például csomó dolog van, ami őket érdekli, míg a lányokat hidegen hagyja. Lazábbak, nem drámáznak vagy kezdenek bele fölösleges hisztibe, több őrültséget csinálnak, meg van hogy segítőkészebbek is. Szóval szerintem jobb az ő társaságukba lenni, bár ez még nem zárja ki azt hogy lányok közül ne lennének hasonlóak (mert vannak azért szerencsére). Most pl míg középsuli után dolgoztam, ezalatt az idő alatt konkrétan jobban kijöttem velük, mint a lányokkal/nőkkel, pedig előtte majdhogynem fordítva volt.
2022. júl. 16. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!