Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csináljak ha valakit már...

Mit csináljak ha valakit már régóta meg akarok ismerni, de nem tudok vele kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés

2019-ben olvastam először a válaszát, sajnos 2013-as...

Valami oka van hogy több így megfogott valami anonim válaszadó.

Vajon mi történt vele 2013 óta? Hogyan alakult az élete? Évről évre eljönnek nekem ezek a gondolatok, és egyre erősebbek lesznek! Egyre jobban meg akarom találni, ismerni azt a válaszadót!!!



#ismerkedés #erős kíváncsiság
2022. szept. 11. 21:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
~valami oka van hogy így megfogott!
2022. szept. 11. 21:54
 2/14 anonim válasza:
Mi volt a válasza, ami ennyire megfogott?
2022. szept. 11. 21:54
 3/14 A kérdező kommentje:
2022. szept. 11. 21:57
 4/14 anonim válasza:
Ha már írtál neki és nem válaszolt, akkor kicsi az esélye, hogy megtalálod.
2022. szept. 11. 22:44
 5/14 anonim válasza:
Az érzést ismerem csak nem pont ilyen kotextusba, viszont a válasz amit adott teljesen jellegtelen szóval nem tudom miért pont ő az aki így megfogott egy anonim válasszal.
2022. szept. 12. 00:06
 6/14 anonim válasza:

Haverkodni akarsz egy férfi/fiú (számodra veled azonos nemű) válaszolóval?


Te is hímnemű vagy a jelek szerint?


Bocsánat, kicsit nehezen értelmezhető az egész...

2022. szept. 12. 04:43
 7/14 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok.
2022. szept. 12. 05:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Beszélgetni akarok vele.
2022. szept. 12. 05:37
 9/14 anonim válasza:

Értem. Ez utóbbi esetben érdemes lenne ráírnod. (Esetleg privátban, ha tudsz. De ha tolakodásnak venné, akkor lesz egy nagyon rossz élményed...)


Jó lenne elfelejteni - nem?


Nincs értelme vágyakoznod olyas valaki után, akit sohasem volt lehetőséged LEGALÁBB EGYSZER(!) személyesen megismerni.


Nincs igazam?

2022. szept. 12. 05:47
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokan elfelejtenék, de nekem valami belső késztetés évek óta ,hogy jó lenne megismerni, ez nem lehet véletlen! Kell megoldásnak lennie nincs lehetetlen szerintem. Ha meg akarom ismerni valahogy meg fogom ismerni. Én sem értem miért de valahogy kötődök ehhez az emberhez így ismeretlenül is, nem tudom miért, ennek oka Van!
2022. szept. 12. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!