Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megmondjam a lánynak hogy...

Megmondjam a lánynak hogy össze akarok vele jönni úgy,hogy élettársi kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Amikor szingli volt nem léptem nem mondtam meg neki mit akarok tőle.Bajok lennének belőle,ha most odaállnék elé és kérném hogy jöjjön össze velem?30/F

2022. ápr. 1. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Akkor kellett volna szólni amikor még szingli volt mostmár késő
Nem baj,ha akkor vallunk szerelmet egy lánynak amikor már élettársa van
Ez a vonat már elment,keresni kell másik lányt
41 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Volt rá 3 évem hogy lépjek valamit de nem mertem.Várható volt hogy előbb utóbb összejön valakivel☹
2022. ápr. 1. 21:47
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Ne keseredj el,nem biztos hogy sokáig együtt lesznek.Lehet jövőhéten már szakítanak.
2022. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik szingli lányt de ne várd meg amíg ő is összejön valakivel.Addig kell ütni a vasat amíg meleg.
2022. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van sok szingli nő csak meg kell őket találni.Úgy viszont nem fog menni ha nem is keresed őket.
2022. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éve tetszik (szereted)és semmit nem tettél??? csak most akarsz amikor már van párkapcsolata?? hááát... őszintén szólva én nőből vagyok és csak akkor kezdenék veled bármit is ezek után ha én is már 3 éve arra vártam volna hogy lépj és én is szerelmes lennék beléd csak nem mertem volna én se lépni...
2022. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy én is tetszettem e neki.Talán igen,talán nem😕
2022. ápr. 1. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Illik tiszteletben tartani, ha valaki kapcsolatban van. Gondolom te sem díjaznád, illetve nem tudnál mit kezdeni azzal, ha élettársi kapcsolatban vagy és valaki felkeresne azzal, hogy össze akar veled jönni. Ha boldog vagy a kapcsolatban, nyilván nem fog érdekeli, ahogy valszeg őt sem fogja.
2022. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
bocsi, de azt kell mondanom: pasiknál annyira tipikus, hogy akkor akarnak már lépni amikor úgy érzik már nem kapják meg... akkor esik le, hogy "elveszíthetem" mi a fene tartott vissza 3 évig?? de tudod mit? valld be neki hogy szereted... ha baromi nagy szerencséd van a nő erre várt már évek óta... ha meg visszautasít, akkor végre ennyi év után tovább léphetsz és nem fogsz tovább várni rá :)
2022. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia, mindenképp mondd el neki. Nem azért, mert lenne rá esély, hogy téged választ, az a vonat valóban elment. Azért mondd el, hogy túl tedd magad rajta. Hidd el, baromi sokat fog segíteni, kb már másnap el fogod engedni, miután ő nemet mondott. Magad miatt tedd meg. Tapasztalat.
2022. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!