Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan aki hasonló...

Van itt olyan aki hasonló helyzetben van és szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy jelenleg nem járok olyan közegbe ahol új kapcsolatokat tudnék kialakítani, van egy két barátom akikkel viszonylag sűrűn beszélek illetve vannak ismerősök is, de velük elég felszínes a kommunikáció. Nyilván próbáltam első körben feléjük jobban nyitni, de úgy vettem észre, hogy ez nem kölcsönös legalábbis akárhogy próbáltam valahogy nem kaptam vissza ugyanazt az érdeklődést amit én adtam és így nem sikerült egyről a kettőre jutni, szóval megmaradtunk jó ismerősöknek akik néha beszélnek egymással pár mondatot.


Ennél én viszont többre vágyom, őszintén szólva kicsit meguntam már ezeket a felszínes beszélgetéseket ahol valójában nem is érdekel mi van a másikkal csak megszokásból vagy éppen mert unatkozik és nincs jobb dolga azért ír valaki.


Nekem ennél többre van szükségem, jobban szeretem a tartalmas kommunikációt (természetesen emellett ugyanúgy benne vagyok a hülyeségben is, szeretek viccelődni és nem kell mindennap megfejteni a világ nagy kérdéseit :D nekem is vannak napok amikor jobban esik egy lazább beszélgetés vagy ilyesmi, de a mindennapos "sziamizu" az amivel már nem tudok mit kezdeni)


Lényegében olyan személyt keresek akivel lehet olykor viszonylag értelmesen és tartalmasan is beszélgetni és hajlandó is egy kicsi energiát belefektetni, hogy működjön a kommunikáció rendesen.

Én bármilyen témára nyitott vagyok és nagyon örülnék ha legalább egy olyan ember jekentkezne ezt olvasva akinek hasonló igényei vannak mint nekem.


Természetesen idővel részemről a személyes találkozóra is sor kerülhet , hiszen úgy lehet valójában megismerni a másikat és elmélyíteni a kapcsolatot. Nem mellesleg pedig szerintem szükség van a közös programokra, közös élményekre mert szerintem az rengeteget ad egy barátsághoz.


Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor több infót privátban írok 😊


2022. dec. 8. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Egy nemet meg életkort már nem lett volna nehéz hozzárakni,megspórolsz legalább pár embernek felesleges köröket ezzel.
2022. dec. 8. 21:09
 2/26 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam le, mert számomra ezek nem relevánsak jelen esetben, akit nagyon érdekel az úgyis rákérdez én meg elmondom neki.
2022. dec. 8. 21:36
 3/26 anonim válasza:

Oké akkor:

Hány éves vagy és fiú vagy lány vagy?

2022. dec. 8. 21:52
 4/26 anonim válasza:

"Azért nem írtam le, mert számomra ezek nem relevánsak jelen esetben, akit nagyon érdekel az úgyis rákérdez én meg elmondom neki."


Akkor vedd úgy, hogy most rákérdezek, hány éves vagy és milyen nemű? Komoly barátkozási szándék esetén ezek elég alapvető információk. Feltételezem Te sem olyan emberekkel barátkoznál, vennél részt közös programokon és szereznél közös élményeket, akivel 20-25 év a korkülönbség.

2022. dec. 8. 22:00
 5/26 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2022. dec. 8. 22:25
 6/26 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék, de hány éves vagy?
2022. dec. 8. 22:26
 7/26 anonim válasza:
#4 én jól érzem magam olyanokkal akikkel 20 év a korkülönbség. Az időszámítás az ember találmánya, a természetben abszolút jelentéktelen (ahogy egy ember, vagy bármilyen élőlény élettartama sem mondható meg). Minden hozzáállás kérdése. Ha jól akarod magad érezni akkor jó lesz, ha meg a világ legjelentéktelenebb dolgán agyalsz akkor se lesz jó, ha amúgy egykorúak vagytok, csak nem tudod.
2022. dec. 8. 22:27
 8/26 A kérdező kommentje:

Oké, 18 éves vagyok és lány.


Igyekszem minél hamarabb reagálni mindenkinek aki eddig írt, csak az egy kis időbe fog telni amíg mindenkinek tudok válaszolni.

2022. dec. 8. 22:28
 9/26 anonim válasza:

Az hogy számodra nem releváns nem jelenti azt hogy másoknak nem az, ez kb olyan mint ha valaki kiírja hogy biszex és neki mindegy ezért nem mondja el a nemét, de attól még aki beszélni akar vele lehet heteró

A kor egy alap hisz 60 éves pasi valszeg nem akar 16 éves fiúval beszélgetni már csak mert nem lenne téma, lecsuknák meg ilyen apróságok

A nem meg... akik elrejtik vagy azért teszik mert férfiként nem elég érdekesek nőként meg elakarják kerülni a privát áradatot, de ez senkit se fog megállítani abban hogy rádírjon megírod a korod és nemed és eltűnik mert nem vagy az ő korosztálya stb


(Én személy szerint azért nem írok mert a "bármi" téma nagy eséllyel jelenti hogy nem egyezünk hobbikban vagy úgy bármiben és érdekeltséget egy idegen felé nem lehet csak úgy színlelni ha nem is tud az egyik fél hozzászólni a témához)

2022. dec. 8. 22:34
 10/26 anonim válasza:
Na akkor felesleges is innentől foglalkozni veled mert 1000-en fognak neked üzenni.
2022. dec. 8. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!