Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan aki hasonló...

Van itt olyan aki hasonló helyzetben van és szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy jelenleg nem járok olyan közegbe ahol új kapcsolatokat tudnék kialakítani, van egy két barátom akikkel viszonylag sűrűn beszélek illetve vannak ismerősök is, de velük elég felszínes a kommunikáció. Nyilván próbáltam első körben feléjük jobban nyitni, de úgy vettem észre, hogy ez nem kölcsönös legalábbis akárhogy próbáltam valahogy nem kaptam vissza ugyanazt az érdeklődést amit én adtam és így nem sikerült egyről a kettőre jutni, szóval megmaradtunk jó ismerősöknek akik néha beszélnek egymással pár mondatot.


Ennél én viszont többre vágyom, őszintén szólva kicsit meguntam már ezeket a felszínes beszélgetéseket ahol valójában nem is érdekel mi van a másikkal csak megszokásból vagy éppen mert unatkozik és nincs jobb dolga azért ír valaki.


Nekem ennél többre van szükségem, jobban szeretem a tartalmas kommunikációt (természetesen emellett ugyanúgy benne vagyok a hülyeségben is, szeretek viccelődni és nem kell mindennap megfejteni a világ nagy kérdéseit :D nekem is vannak napok amikor jobban esik egy lazább beszélgetés vagy ilyesmi, de a mindennapos "sziamizu" az amivel már nem tudok mit kezdeni)


Lényegében olyan személyt keresek akivel lehet olykor viszonylag értelmesen és tartalmasan is beszélgetni és hajlandó is egy kicsi energiát belefektetni, hogy működjön a kommunikáció rendesen.

Én bármilyen témára nyitott vagyok és nagyon örülnék ha legalább egy olyan ember jekentkezne ezt olvasva akinek hasonló igényei vannak mint nekem.


Természetesen idővel részemről a személyes találkozóra is sor kerülhet , hiszen úgy lehet valójában megismerni a másikat és elmélyíteni a kapcsolatot. Nem mellesleg pedig szerintem szükség van a közös programokra, közös élményekre mert szerintem az rengeteget ad egy barátsághoz.


Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor több infót privátban írok 😊


2022. dec. 8. 20:57
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
7-es, feltételezem hogy a kérdező nem egy 37 éves férfival szeretne barátkozni és közös programokat szervezni. Még véletlen sem vagyunk egykorúak a kérdezővel. Ezért jobb az elején tisztázni hogy ki hány éves vagy hogy ki milyen korú és nemű emberrel akar barátkozni. Az hogy Téged 20 év korkülönbség nem zavar egy dolog, a legtöbb embernek már 10-15 év is sok. De ez a korkülönbség csak egy példa volt, lehetne több is, mivel ha egy 40, 50 vagy 60 éves nő vagy férfi ír a 18 éves kérdezőnek, hogy ő szeretne barátkozni szerinted tudnának közös programokat szervezni ahol mindketten jól érzik magukat? Mert így látatlanban még ez is előfordulhatna ha nem tudják egymásról hogy melyik korosztályba tartozik.
2022. dec. 8. 23:06
 12/26 anonim válasza:

Szió, gondolom tömérdek üzenetet kaptál te is lányként... Hasonlók fordulnak elő velem is, nem adják vissza a "vibe"-ot, a befektetett energiát, olyan mintha unottak lennének és csak egy zavaró tényező lennék számukra:C

Ha nem zavar hogy valamikor energiabomba vagyok és mindenfélét is összehordok máskor meg fáradtabban, nyugodtabban beszélgetek akkor írj bátran ha már ébren vagy :D

2022. dec. 8. 23:25
 13/26 anonim válasza:
12-es elég nagy vicc vagy az első sor miatt!
2022. dec. 8. 23:30
 14/26 anonim válasza:
Miért is? :)
2022. dec. 8. 23:32
 15/26 anonim válasza:
Itt egyszerűen nem lehet ismerkedni. Lesüllyedt a badoo meg a tinder meg a chat.hu színvonalára ez az oldal is. 🤮
2022. dec. 9. 00:38
 16/26 anonim válasza:
Na végre, egy kedves, normális lány!🙂👍
2022. dec. 9. 00:39
 17/26 anonim válasza:
Én a 82 éves Pistabácsi vok, barátkozunk?
2022. dec. 9. 00:48
 18/26 anonim válasza:
Pistabácsi! Ne bolondozzon már!
2022. dec. 9. 00:50
 19/26 anonim válasza:

Ha még nem írt túl sok ember, beszélhetünk.

De ha jól gondolom legalább 10en írtak.

2022. dec. 9. 02:53
 20/26 anonim válasza:

Miért fontos a kor?

30 múltán pl igencsak szűk témakört lehetne érinteni ami téged is engem is érdekel. Fontos mert ha csak ilyen te is említett semmibeszéd van annak semmi értelme. (Én se szeretem)

Korosztályban jobban megérted és egyszerűbben kapcsolódsz másokhoz. Más dolgok aggasztanak téged mint pl engem, más a prioritás. Valami hobbi mentén sokkal célszerűbb megindulni mert ott van egy erős közös kiindulópont.

2022. dec. 9. 06:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!