Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan aki hasonló...

Van itt olyan aki hasonló helyzetben van és szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy jelenleg nem járok olyan közegbe ahol új kapcsolatokat tudnék kialakítani, van egy két barátom akikkel viszonylag sűrűn beszélek illetve vannak ismerősök is, de velük elég felszínes a kommunikáció. Nyilván próbáltam első körben feléjük jobban nyitni, de úgy vettem észre, hogy ez nem kölcsönös legalábbis akárhogy próbáltam valahogy nem kaptam vissza ugyanazt az érdeklődést amit én adtam és így nem sikerült egyről a kettőre jutni, szóval megmaradtunk jó ismerősöknek akik néha beszélnek egymással pár mondatot.


Ennél én viszont többre vágyom, őszintén szólva kicsit meguntam már ezeket a felszínes beszélgetéseket ahol valójában nem is érdekel mi van a másikkal csak megszokásból vagy éppen mert unatkozik és nincs jobb dolga azért ír valaki.


Nekem ennél többre van szükségem, jobban szeretem a tartalmas kommunikációt (természetesen emellett ugyanúgy benne vagyok a hülyeségben is, szeretek viccelődni és nem kell mindennap megfejteni a világ nagy kérdéseit :D nekem is vannak napok amikor jobban esik egy lazább beszélgetés vagy ilyesmi, de a mindennapos "sziamizu" az amivel már nem tudok mit kezdeni)


Lényegében olyan személyt keresek akivel lehet olykor viszonylag értelmesen és tartalmasan is beszélgetni és hajlandó is egy kicsi energiát belefektetni, hogy működjön a kommunikáció rendesen.

Én bármilyen témára nyitott vagyok és nagyon örülnék ha legalább egy olyan ember jekentkezne ezt olvasva akinek hasonló igényei vannak mint nekem.


Természetesen idővel részemről a személyes találkozóra is sor kerülhet , hiszen úgy lehet valójában megismerni a másikat és elmélyíteni a kapcsolatot. Nem mellesleg pedig szerintem szükség van a közös programokra, közös élményekre mert szerintem az rengeteget ad egy barátsághoz.


Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor több infót privátban írok 😊


2022. dec. 8. 20:57
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
#15 hogy jön ide a tinder meg a badoo? A kérdező barátokat keres, nem társat.
2022. dec. 9. 09:38
 22/26 anonim válasza:
#21: Bár én már egyiket sem használom, szerintem arra kilyukadni, hogy szándéktól függetlenül hasonló szinten lehetnek az ismerkedő jellegű üzenetek, mint azokon a platformokon.
2022. dec. 9. 10:32
 23/26 anonim válasza:
Ugyanez.. írhatsz ha gondolod 16L
2022. dec. 9. 14:03
 24/26 anonim válasza:

Ha aktuális még, írj.

23/F


Bár kétlem... Itt ha valaki beír valahova egy kor/L betűt, egyből minimum 20 kangép letámadja.

2022. dec. 10. 17:23
 25/26 anonim válasza:
Ennek a csajnak írtam még a múltkor privátot, hamar vissza is írt, azóta viszont se híre, se hamva... Pedig részletesen bemutatkoztam neki meg minden... Eltűnt azóta? Ezért kár volt kiírni kérdést...
2022. dec. 14. 18:20
 26/26 anonim válasza:
25-ös.Általában a legtöbb igy szokta itt az oldalon.Ezért ne remélj előre semmit se.
2022. dec. 14. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!