Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Abban a helyzetben vagyok ,...

Abban a helyzetben vagyok , hogy nem vagyok biztos magamban(mármint, hogy a fiúkhoz vagy a lányokhoz vonzódom e.) Hol tudnék imerkedni/ beszélgetni leszbikus vagy biszex lányokkal ? 17/L

Figyelt kérdés
Vagy elmondanátok , hogy nektek mikor és , hogyan derült ki , hogy a saját nemetekhez -is- vonzódtok ?

2023. febr. 6. 21:27
 1/10 EgyCseppaTengerből válasza:

Én már egészen kicsiként is a nőkre figyeltem fel, már ovis korból rémlik, hogy a zenés csatornákat is a szép nők miatt szerettem nézni, hallgatni a tv-ben. Ez idővel csak erősödött, általános iskolás koromban tudatosult bennem, hogy akkor miről is van szó, talán 6./7. osztály körül, annyira pontosan már nem emlékszem, de tudom, hogy amikor gimibe kerültem, akkor már egy leszbikus nővel ismerkedtem még msn-en. :) Beszélgettünk, idővel találkoztunk és akkor már nem volt kérdés, hogy leszbikus vagyok-e. Régen volt leszbikus társkereső, az megszűnt, nem tudom, hogy most vannak-e ilyen oldalak. Itt óvatosan, vannak rendes nők, de pasik is könnyen megtalálnak. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan keress meg.


30 éves vagyok, ha ez számít.

2023. febr. 6. 22:02
 2/10 Lazy Lover válasza:
Akár itt is vagy netes fórumon
2023. febr. 6. 22:25
 3/10 anonim válasza:

ma 22:15


Máshol éld ki az LMBTQ közösséggel szembeni gyűlölködésed!

Szánalmas lúzer!

Te mitől vagy "jobb" náluk, hogy itt provokálsz???

2023. febr. 6. 22:44
 4/10 anonim válasza:
16 évesen én sem vagyok biztos benne. Kevés tapasztalatom van, az is közrejátszik. Ha ez nem gond, akkor velem beszélgethetsz.
2023. febr. 7. 12:01
 5/10 anonim válasza:
"Na, napi g propaganda megvolt." Neked az propaganda hogy létezni mernek?
2023. febr. 7. 13:03
 6/10 anonim válasza:
2023. febr. 7. 13:42
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Írtam üzenetet.
2023. febr. 7. 13:50
 8/10 A kérdező kommentje:
#3 internetes oldalakon próbáltam már de “szerencsémre” mindig csak ilyen 40+os férfiak találnak meg . A facebookos csoportokban meg nincs sok szerencsém.
2023. febr. 7. 13:52
 9/10 anonim válasza:
Már az oviba éreztem,hogy nálam valami másképp van .
2023. febr. 12. 10:34
 10/10 anonim válasza:

Írhattok nekem is:))

22L

2023. júl. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!