Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki aki INTP, INFJ, INTJ,...

Valaki aki INTP, INFJ, INTJ, ISTJ ismerkedni?

Figyelt kérdés

Barátkozásnak, csetelésnek, hívásozásnak.

Te vagy az ideális jelölt erre pozícióra, ha...


Sokszínű személyiséged van, szinte bármiről tudsz beszélni és vannak hobbijaid. Vagy ha ezek nem is igazak, jó hallgatóság vagy, valóban érdekel a másik és szeretsz tanulni.


Nem vagy depressziós, öngyűlölő, tudod látni a szépet az életedben, nem érted félre kényszeresen a másik mondandóját. Tudsz figyelni a másik lelki világára. Barátságos vagy (nem kell ez a szuperkitörő végtelen mosoly smiley, nem erre gondolok) és szeretnél személyiségileg fejlődni.


Érdekel téged a művészet, filozófia, bölcsész beállítottságú vagy. Van intuíciód, nem vagy a materiális sík és a mainstream világnézet rabja és védelmezője, kritikus gondolkodásod van.


MBTI-t nem baj ha nem ismered, ha a pontoknak megfelelsz akkor már szuper.


Aktív vagy online, ráérsz beszélgetni naponta kisebb-több időre.


Előnyök, de nem szükséges:

- Ismered Terence Mckennát és szereted, Alan Wattsot

- A keleti vallások érdekelnek téged

- A youtubeot arra is használod hogy esszéket nézz érdekes új dolgokról amiket ki tudunk tárgyalni (pl. AI)

- Főleg angol tartalmat fogyasztasz a neten, nem Dancsót nézel vagy nem tudom...

- Értesz a pszichológiához és támogató vagy, fejleszteni szeretnéd a másikat

- Felfogsz komplex dolgokat amiket magyarázok, bár jól egyszerűsítek


Amit én kínálok:

- Végtelen szórakozás, party, izgalom, nevetés

- Kifogyhatatlan témák és gondolatok

- Egy tudat a földön aki felfogja hogy létezik, az NPC ellentéte

- Egy igazán támogató, békés, nyugodt személy aki új perspektívákat ad az életedbe és igyekszik segíteni tudatosan és tudatalatt folyamatosan azokban, amikben azt látja hogy korlátozó hiedelmeid vannak magad felé

- Azt fogod érezni, így még soha senki nem fogadott el és nem tudtad ennyire elmondani a gondolataid senkinek

- Mesélhetsz a mindennapjaidról (arról, hogy mit éreztél vagy mi mit jelentett neked, nem adatfelsorolás h X órában mit csináltál) és érdeklődéssel lesz fogadva

- Bármilyen témádra hozzá fogok tudni szólni, és tanulni akarok mindenből

- Hihetetlen módon tudni fogod, hogy az életed problémáira mi a megoldás, mit érzel pontosan, miért érzed azt és hogyan változtass

- Gyakorolhatsz velem angolul beszélni!


Ha akarsz beszélgetni, a privát üzeneted miatt az esélyed 100% -os lesz hogy visszaírok, de ha csak kommentben írsz azt látom, hogy nem kedveled a hatékonyságot és időmegtakarítást.


a a legjobb vagy, már pár/több mondatban mesélni kezdesz magadról és hogy mit találtál érdekesnek, és téged mik érdekelnek.


A nemed mindegy, viszont ne legyél olyan öreg, aki már nem tud új dolgokat befogadni.



2023. márc. 7. 18:18
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim válasza:

#14.) - jah igen bocs lemaradt a lényeg :)


Discord elérhetőség : HT - GV - 4802#1718

Szóval ez egy cím/ egy elérhetőség - ahol van lehetőséged hívásozni :)

2023. márc. 8. 07:59
 32/56 DanielC válasza:
En azzal kezdenem, hogy ferfi vagyok vagy nö, mert masoknak nem mindegy a nemed.
2023. márc. 8. 15:07
 33/56 anonim válasza:
BDSM nem jó?
2023. márc. 9. 12:57
 34/56 anonim válasza:
Ugh ennyi kikötést.. Mint egy állásinterjú (vagy matek feladat xd) Inkább passzolom mert érzem hogy toxic lenne rámnézve a beszélgetés végkimenetele, de sok sikert vagymi
2023. márc. 9. 14:15
 35/56 anonim válasza:
Milyen idős vagy?
2023. márc. 9. 14:31
 36/56 anonim válasza:
Elég sok mindent kitudok pipálni de tartanék attól hogy nem felelek meg elégnek vagy mindnek így valószínűleg nem írok
2023. márc. 11. 01:23
 37/56 A kérdező kommentje:

Aki nem érzi h megfelel, vagy nem érti amit mondtam, vagy túl sok neki, annak nyilván nem szól ez az egész. :D De mivel a gyakori 85%-ban negatív, értetlen emberekből áll, ezért teljesen megértem a kiakadásotokat.


"Lehet velem van a baj, én az ellentéted vagyok de el sem tudnám képzelni, hogy ilyen emberrel szóba álljak"

Én se tudnám elképzelni, hogy veletek szóba álljak. Nem értem, minek kell ezt közölni, de hát oké, jó hogy elmondtuk, mit nem akarunk. Pont az állt a szövegemben, hogy inkább pozitívabb emberekkel akarok beszélni, nem olyannal, aki csak nyivákol és baja van.


"látod, ezért nem akar veled senki beszélgetni :("

Szeretnétek ti azt hinni, hogy nem akarnak velem beszélgetni, vagy ne kedvelnének engem az emberek. Elég jók a kommunikációs képességeim, élőben főleg nagyon könnyen teremtek kapcsolatot az emberekkel. (Tudom, ti nektek ha valaki tudatában van a képességeivel és fejlesztette őket és ezt objektíven képes megítélni, az már nárci meg egoista. Oké, a ti életeteknek nem része az ilyen.)


"szerintem akkor se felelne meg senki ennek az embernek ha jézus maga lenne személyesen."

Hát elég magas a mérce, de azért vannak emberek akik megfelelnek. Sokáig egy autista, maximalista OCD-s zsenivel voltam együtt, őt azért nehéz lesz lehagynia bárkinek, de lentebb tettem a mércét azért. :)


"Olyan mintha egy gép írta volna."

Köszi. :)


"de nekem egyből az az érzésem támadt, hogy egy nárcisztikus személyiségzavarral küzdő illető írta ezt a szösszenetet..."

Nekem abból amit ti írtok ugyanúgy beugranak a személyiségzavarok.


"Ugh ennyi kikötést.. Mint egy állásinterjú (vagy matek feladat xd)"

Látod, akkor ez pont nem neked szól, ha ennyire nehéz. :) Én nem úgy élem az életem, hogy random bárkivel bármit. Én értékelem az időmet - amit ti egyértelműen valószínűleg nem tesztek. Ha én beszélek valakivel, figyelmesen olvasom amit ír, mindenre reagálok a legjobb tudásom szerint. Ahogy elnézem a gyakoris tömeget, ti semennyire sem szűritek az embereket, se az információkat. De nekem nagyon vicces, hogy ilyen könnyű bennetek ilyen intenzív érzéseket kelteni. Nem csodálom, hogy működik a kormányok stratégiája amikor uszítást keltenek.


"mert érzem hogy toxic lenne rámnézve a beszélgetés végkimenetele"

Rám nézve biztosan haszontalan lenne veled a beszélgetés, nem is élvezném, szóval neked is sok sikert, vagymi. :D


Nálam nem fog működni amit csináltok egymással, hogy csak köpködtök és rámragad, és jól megmondtátok, nem vagyok egy áldozat, meg rinyagép, meg nem hat meg pár random online embernek a szűk látókörű véleménye. Szóval lehet próbálkozni, tökik. :D

2023. márc. 20. 11:37
 38/56 anonim válasza:
Uristen, hogy te mennyire irritáló egy ember vagy, most is csak azért reagáltál a válaszadókra, hogy itt okoskodhass és lenézz mindenkit, nem értem ki akarna a közeledben lenni, sugárzik belőled az egoizmus, ez taszító, gondolom ezért párod se volt soha.
2023. márc. 20. 14:50
 39/56 A kérdező kommentje:

Volt párom. :)


Ti mind azért írtok, hogy okoskodjatok és beszóljatok. A válaszodból is látszik, te egyáltalán nem nézed azt amit te/ti írtok, és elvárjátok tőlem, hogy mindent csöndben tűrjek, mert megszólaltatok. Visszajövök, ránézek a kérdésemre, persze hogy reagálok rátok, és megmondom a véleményem, ha ti is megmondtátok. Az egoizmusra vall, hogy ezen felkapod a vizet, és irritál. Úgy tűnik neked sem szóltak vissza elégszer az életedben.


Nagyon sokan akarnak a közelemben lenni, egy nagyon pozitív kisugárzású fiú vagyok. Szóval sajnos nem jön be ez a negativitás sem felőletek, hogy senki nem akarna velem lenni, mert számtalan tapasztalati élményem van arról, hogy de. Sok lány is akar engem, és sok fiú is akar barátjának. Na, mik a további köpködések? :D

2023. márc. 20. 15:06
 40/56 anonim válasza:
Látszik milyen sokan akarnak téged, még gyakorikérdésekről is elkergetnek..
2023. márc. 20. 15:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!