Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki aki INTP, INFJ, INTJ,...

Valaki aki INTP, INFJ, INTJ, ISTJ ismerkedni?

Figyelt kérdés

Barátkozásnak, csetelésnek, hívásozásnak.

Te vagy az ideális jelölt erre pozícióra, ha...


Sokszínű személyiséged van, szinte bármiről tudsz beszélni és vannak hobbijaid. Vagy ha ezek nem is igazak, jó hallgatóság vagy, valóban érdekel a másik és szeretsz tanulni.


Nem vagy depressziós, öngyűlölő, tudod látni a szépet az életedben, nem érted félre kényszeresen a másik mondandóját. Tudsz figyelni a másik lelki világára. Barátságos vagy (nem kell ez a szuperkitörő végtelen mosoly smiley, nem erre gondolok) és szeretnél személyiségileg fejlődni.


Érdekel téged a művészet, filozófia, bölcsész beállítottságú vagy. Van intuíciód, nem vagy a materiális sík és a mainstream világnézet rabja és védelmezője, kritikus gondolkodásod van.


MBTI-t nem baj ha nem ismered, ha a pontoknak megfelelsz akkor már szuper.


Aktív vagy online, ráérsz beszélgetni naponta kisebb-több időre.


Előnyök, de nem szükséges:

- Ismered Terence Mckennát és szereted, Alan Wattsot

- A keleti vallások érdekelnek téged

- A youtubeot arra is használod hogy esszéket nézz érdekes új dolgokról amiket ki tudunk tárgyalni (pl. AI)

- Főleg angol tartalmat fogyasztasz a neten, nem Dancsót nézel vagy nem tudom...

- Értesz a pszichológiához és támogató vagy, fejleszteni szeretnéd a másikat

- Felfogsz komplex dolgokat amiket magyarázok, bár jól egyszerűsítek


Amit én kínálok:

- Végtelen szórakozás, party, izgalom, nevetés

- Kifogyhatatlan témák és gondolatok

- Egy tudat a földön aki felfogja hogy létezik, az NPC ellentéte

- Egy igazán támogató, békés, nyugodt személy aki új perspektívákat ad az életedbe és igyekszik segíteni tudatosan és tudatalatt folyamatosan azokban, amikben azt látja hogy korlátozó hiedelmeid vannak magad felé

- Azt fogod érezni, így még soha senki nem fogadott el és nem tudtad ennyire elmondani a gondolataid senkinek

- Mesélhetsz a mindennapjaidról (arról, hogy mit éreztél vagy mi mit jelentett neked, nem adatfelsorolás h X órában mit csináltál) és érdeklődéssel lesz fogadva

- Bármilyen témádra hozzá fogok tudni szólni, és tanulni akarok mindenből

- Hihetetlen módon tudni fogod, hogy az életed problémáira mi a megoldás, mit érzel pontosan, miért érzed azt és hogyan változtass

- Gyakorolhatsz velem angolul beszélni!


Ha akarsz beszélgetni, a privát üzeneted miatt az esélyed 100% -os lesz hogy visszaírok, de ha csak kommentben írsz azt látom, hogy nem kedveled a hatékonyságot és időmegtakarítást.


a a legjobb vagy, már pár/több mondatban mesélni kezdesz magadról és hogy mit találtál érdekesnek, és téged mik érdekelnek.


A nemed mindegy, viszont ne legyél olyan öreg, aki már nem tud új dolgokat befogadni.



2023. márc. 7. 18:18
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Gyakorin a legnormálisabb embereket is elkergetik. Neked a gyakori az élet csúcsa, hogy ha innen elkergetnek, akkor az életben már esélyed sincs? Érdekes.
2023. márc. 20. 15:18
 42/56 anonim válasza:
Nem, az utolsó hely ahol ismerkednék😂
2023. márc. 20. 15:20
 43/56 anonim válasza:
Annyira hiteles tényleg, amikor egy ilyen hiper-szuper "csodaember", akit lányok és fiúk egyaránt körülrajongnak, gyakorin keres barátokat. :D :D
2023. márc. 20. 15:25
 44/56 anonim válasza:
#30 vagyok, ezért szoktam tartózkodni hogy itt egyáltalán barátkozzak.
2023. márc. 20. 15:28
 45/56 anonim válasza:
Ja, nagy kamugép vagy, ki az az elvetemült aki veled akarna párba állni? Gondolom azért csak "volt" párod, mert annak is elege lett belőled, sajnálom szegényt akivel párban voltál. Én magamba néznék hogy miért kapsz ennyi negatív visszajelzést tőlünk. Ha annyira a lányok kedvence vagy, és mindenki veled akar barátkozni, akkor vajon miért itt gyakorin vered magadat?
2023. márc. 20. 15:32
 46/56 anonim válasza:

"Az egoizmusra vall, hogy ezen felkapod a vizet, és irritál. Úgy tűnik neked sem szóltak vissza elégszer az életedben."

Na látom saját szöveggel nem tudsz vissza szólni, ugyanazokat mondtad el amiket mi mondtunk rólad, egoista. És azt feltételezni, hogy felkapom a vizet egy ekkora barmon mint amilyen te magad vagy, az vall egoizmusra. Nem vagy a világközepe, nem fogok egy ilyen ember miatt idegbe jönni, és nem rólad szól minden. Szánalmas amit levágsz itt, felesleges bizonygatni magadat, hogy annyi lány akar téged, és hogy te a való életben mennyire megnyerő vagy. Ezzel csak a kisebbségedet mutattad meg elöttem, az ön bizonygatás erre utal.

Oh, egyébként az életemről nem tudsz semmit se, de akinek annyiszor beszólnak mint neked, az is eléggé árulkodik valamiről.

2023. márc. 20. 15:39
 47/56 A kérdező kommentje:

Most is van párom.

Mert gyakorin vegyes a megosztás. 95% nagyon alacsony értékrendű, negatív ember (mint sokatok), a maradék 5%-ban van 1%, aki pedig egy csoda. Na, ez emberek a nagy rejtély, amiért itt vagyok, KÖZTETEK. :D


Tudom, hogy hihetetlen hogy itt vagyok, de mégis így döntöttem. :)


"Ja, nagy kamugép vagy, ki az az elvetemült aki veled akarna párba állni?"

Hát az élet rejt még neked csodákat úgy tűnik.


"Én magamba néznék hogy miért kapsz ennyi negatív visszajelzést tőlünk."

Nézzél. Te egy random gyakoris negatív ember miatt elkezdesz gondolkodni a hibáidon, akkor nem annyira lehet stabil az önképed. Én tudom mi a hiba bennem, mi a szándékos, mi az amit mások félreértenek, és mi az ami a másikból csak egy negatív ítélkezés. Nekem nem kell a ti írásaitok miatt magamba szállnom, hogy mi lehet a baj. Nekem nem kell egy csapat ilyen féle emberek által átgondolni az önértékelésemet. :D

2023. márc. 20. 15:43
 48/56 A kérdező kommentje:

"Na látom saját szöveggel nem tudsz vissza szólni, ugyanazokat mondtad el amiket mi mondtunk rólad, egoista."

Ez nekem nem egy ovis verseny, hogy ki tud jobbat visszaszólni. Ha egoizmust látok, akkor azt kifejezem, és tőletek azt láttam. Ennyi.


Biztos vagyok benne, hogy lesz itt értelmes olvasó, aki szintén jót nevet azon, hogy egy ismerkedős kérdésemhez ide jön egy csapat negatív ember beszólogatni, és mikor megvédem magam, akkor én leszek az egoista, mert nem tűrök. :D


"Ezzel csak a kisebbségedet mutattad meg elöttem, az ön bizonygatás erre utal."

Nekem mindegy, ti mit láttok belőlem. Semennyire sem zavar, mert a véleményetek nekem nem fontos. (Most sokatok szívébe vágtam)


"Szánalmas amit levágsz itt, felesleges bizonygatni magadat,"

Én nem bizonygatok nektek semmit sem. Nekem mindegy mit hisztek, én csak leírom ami a valóság. Durva, hogy szeretnéd rám erőltetni a tévképzeteidet az életemről. Szánalmas amit műveltek.

2023. márc. 20. 15:47
 49/56 anonim válasza:

"Na, ez emberek a nagy rejtély, amiért itt vagyok, KÖZTETEK."

#30,

Bocs hogy ezt mondom, de pont ettől tartottam. Alapból is nehezen barátkozom, a kérdés alatti leírásod alapján valami közös tanulási vágyat sikerült felfedeznem, de ez nagyfokú nárcizmusra utal. Ebben semmi kritikai gondolkodás mód nincs, ha gyakorin tényleg beszélgetni szeretnél, vagy érdekelne mások véleménye, akkor nem lesüllyedni kéne hozzájuk, hanem meghallgatni őket.

Lehet tanulékony vagy és aláírom itt gyakorin tényleg sok ember csak kötekedni szeretne, de erre a 37-es válaszoddal meg is adtad az okot nekik.

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess"

2023. márc. 20. 15:52
 50/56 anonim válasza:

Szegény párod.


"Nézzél. Te egy random gyakoris negatív ember miatt elkezdesz gondolkodni a hibáidon, akkor nem annyira lehet stabil az önképed."

Szöveget értelmezni se tudsz? XD TE nézzél magadba, most is csak itt próbálsz egy különleges mindenttudó embernek tünni, de ez nem jön össze. Felőlem ignoráld amiket mondok, úgy sincs agyi kapacitásod ahhoz hogy túllássál a saját idealizált világodon, ahol mindenki a te seggedet nyalja.


"Nekem nem kell a ti írásaitok miatt magamba szállnom"

Te már magadba vagy szállva.


"Hát az élet rejt még neked csodákat úgy tűnik."

Ez nem csoda, ez nem normális hogy van olyan ember aki képes téged elviselni, vagy élvezné melletted. Remélem nem volt több párod, mert ez nagyon beteges, képtelenség hogy ennyi nem normális ember létezzen.


"Tudom, hogy hihetetlen hogy itt vagyok, de mégis így döntöttem. :)"

Na és még minket egoistázol le? Azt gondolod hogy te magad vagy a Jézus, "mekkora megváltás vagy te nekünk apró kis senkiknek, egy iyen tökéletesség szállt le közénk". XD

2023. márc. 20. 15:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!