Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Extrém túlsúllyal élő hölgy,ak...

Extrém túlsúllyal élő hölgy,aki levelezne egy érdeklődő férfival?

Figyelt kérdés

Minden kötöttség nélkül leveleznék ilyen hölggyel az esetleges problémáiról,nehézségeiről.Minden érdekel,ami az ilyen nőkkkel kapcsolatos.

Természetesen privátban is lehet.



2023. szept. 22. 10:22
 1/10 anonim válasza:

A nők nagyrésze túlsúlyos, úgyhogy megvan minden esélyed.

Nem foglalkoznak a testükkel semennyire.

Pedig ha odafigyelnének még akár 35-40 évesen is kívánatosak lennének.

Utána már sajnos lehullanak a szirmaik.

2023. szept. 22. 12:11
 2/10 anonim válasza:
Szinte minden nő túlsúlyos, és legszomorúbb, hogy azzal vigasztalják magukat, hogy ilyen 20-21-es testömegindexekkel még nem azok. Pedig 20 felett már mindenki az, de kitalálták ezt a "normál alkat" hülyeséget a túlsúlyra. Holott a normál az a vékony.
2023. szept. 22. 12:21
 3/10 anonim válasza:
A kedvencem mikor azt mondogatják, a pasik szeretik ha van mit fogni rajta. XD
2023. szept. 22. 12:27
 4/10 anonim válasza:
Meg amikor azzal védi magát, hogy ha jobban lefogyna, akkor már nem lenne melle. Basszus, arra találták ki a szilikont. Meg hogy akkor már nem menstruálna. XD Máskor meg pont azon megy a hiszti, hogy mennyi bajuk van a menstruációval és mennyire utálják. XD
2023. szept. 22. 12:36
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as:én valóban szeretem,ha van mit fogni rajta.Ráadásu,ha minél többet,puhábbat foghatok.

De nem ezért írtam ki a kérdést,hanem mert minden érdekel,ami a nagyon kövér nőkkel kapcsolatos.

2023. szept. 22. 12:38
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs,de pont itt szidjátok a kövér nőket,mikor én imádom őket!
2023. szept. 22. 12:40
 7/10 anonim válasza:

Tegnap a metróban szemben ult velem négy ilyen negyvenes puffancs nő.A hatos ulést végig elfoglalták !

Persze szigorúan a body positivity szemlélettel néztem őket,ahogy rengett a hasuk meg a tokájuk.

2023. szept. 23. 05:37
 8/10 anonim válasza:
Melyik korosztályból keresel beszélgetőpartnert?
2023. szept. 23. 13:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Bármelyik korosztály érdekel. Szívesen levelezek minden ilyen testalkatú nővel.
2023. szept. 23. 21:10
 10/10 anonim válasza:

95 kiló az extrém?

En annak érzem.

Írj ha gondolod.

2023. szept. 24. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!